جدیدترین مطالب پزشکی و سلامت در سایت پزشکین تبلیغات۵ راهکار برای مخفی کردن سینه های برجسته در آقایان

۵ راهکار برای مخفی کردن سینه های برجسته در آقایان

بزرگ شدن سینه مردان

 

 

قابل توجه آقایانی که سینه های بزرگ دارند و می خواهند به نوعی این بزرگی را مخفی کنند در این جا به بیان ۵ راهکار برای مخفی کردن سینه های برجسته در آقایان می پردازیم .

برخی از مردان به خاطر داشتن اضافه وزن، لایه‌های چربی آشکاری در بالاتنه خود دارند. بسیاری دیگر از انجام عمل «بزرگی سینه مردان» در عذابند. دلیل این مسئله هر چه باشد، همیشه بهترین راه حل ورزش کردن است. وقتی که به خاطر سینه‌های خود حسابی عرق می‌کنید، تغییرات جزئی در هیکل‌تان می‌تواند باعث شود بتوانید این برجستگی‌ها را پنهان کنید. در اینجا به چند استراتژی در این باره می‌پردازیم:
۱.مشکلتان را فشرده کنید
پوشیدن تی‌شرت تنگ می‌تواند یکی از بهترین روش‌ها برای پوشاندن سینه و لایه‌های آن باشد. تولیدکننذگان لباس‌های ورزشی اغلب گزینه‌های متعددی در این زمینه تولید می‌کنند که پوشیدنشان چندان هم دشوار نیست. می‌توانید یکی از آنها را انتخاب کنید.
۲.با قالب‌های کوچک می‌توانید لایه‌های چربی بزرگ را پنهان کنید
پنهان‌سازی ناحیه‌ای که مشکل دارد با قالب‌های خاص می‌تواند واقعا تأثیرگذار باشد. اما باید سعی کنید آن قالب‌ها را با دقت انتخاب کنید. متخصصان توصیه می‌کنند که قالب‌های کوچک یا متوسط که تضاد رنگی زیادی نداشته باشد می‌تواند برای این کار مناسب باشد.
۳.لباس‌های ضخیم بپوشید
پوشیدن بافت‌های ضخیم یا چندلایه یکی از بهترین راه‌ها برای پنهان کردن سینه‌های بزرگِ مردان است، البته اگر در جایی زندگی می‌کنید که آب و هوای سردی دارد. اما اگر هوا گرم باشد، پارچه‌های بافت‌دار تنگ هم می‌تواند مزیت‌های پوشاننده مشابهی به همراه داشته باشد.
۴.با لباس‌های راه راه لاغر شوید
برخی لباس‌ها به طور طبیعی لاغرکننده‌اند. چرا که رنگ و بافت یکدست آنها «باعث ایجاد خطوط عمودی ممتد از گردن تا نوک پا» می‌شود. پوشیدن لباس‌های راه راه و تنگ تأثیر زیادی دارد. از طرفی به دنبال لباس‌هایی از این دست باشید که راه‌های پهن‌تر داشته باشد.
۵.به دنبال سفید نباشید
وقتی لباس سفید یا رنگ روشن می‌پوشید، سینه‌ی شما بزرگ‌تر به چشم می‌آید. سعی کنید از رنگ‌های تیره استفاده کنید.

 

پزشکین : ۵ راهکار برای مخفی کردن سینه های برجسته در آقایان

اشتراک:


نظر خود را بیان کنید