افزایش رشد مو انواع دسر ساده و خوشمزه چاقی صورت رژیم لاغری دکتر کرمانی

پیشگیری از بارداری در مردان با تزریق پلیمر دارای بارالکتریکی

2551809414541888252151182225296880246108

می خواهیم یک روش جلوگیری از برداری توسط مردان را بیان کنیم بخوانید در این جا درباره پیشگیری از بارداری در مردان با تزریق پلیمر دارای بارالکتریکی با توضیحات کامل.

گرچه پیش از این تنها دو روش اصلی برای جلوگیری از بارداری موجود بود که مردان می توانستند از آن استفاده كنند، اما اینک محققین می گویند یک روش جدیدی پیشگیری از بارداری با  کاربرد مردانه ابداع شده است است که عملکرد صد درصد دارد .

پژوهشگران علوم پزشکی در شرق هند روشی جدید برای جلوگیری از بارداری ابداع کردند که روی مردان اجرا می شود . محققان بر این باورند که این روش جدید تاثیری بسیار شگرف در کنترل زاد و ولد در سراسر دنیا خواهد داشت .

این روش پیشگیری از بارداری که برگشت پذیر، ارزان و بدون نیاز به جراحی است برای کشورهای درحال توسعه بسیار مفید است. این روش « بازدارندگی هدایت شونده و برگشت پذیر سلول نطفه »( RISUG) نام دارد.

« راخی جها » محقق موسسه فناوری هند در این باره گفت: در این روش نیازی به جراحی نیست . مطلب دیگر این است که این روش هیچ گونه عوارضی ندارد، ضمن آنکه بر میل جنسی زوج ها هم هیچ تاثیر منفی ندارد. در این روش یکبار تزریق انجام می شود که برای مدت ده سال کارایی خواهد داشت .

مهمترین ویژگی این روش برگشت پذیری آن است. هر زمان که یک زوج بخواهند دوباره بچه دارد شوند به آسانی با تزریق ماده ی بی کربنات سدیم این امر محقق می شود .

پرادیب کاهجور يكي ديگر از محققان موسسه فناوری هند در اين باره مي گويد: اینجا یک آزمایشگاه استاندارد بین المللی است، چون ما فعالیت های خوبی در این آزمایشگاه داریم. ما تائیدیه بسیاری از نهادهای تدوین مقررات برای آزمایشگاه ها را داریم .

محققان این موسسه در آزمایش های بالینی پانزده ساله خود ثابت کرده اند که روش جدید آنها برای جلوگیری از بارداري صد درصد کارایی دارد .

دانشمندان این موسسه می گویند روش ابداعی آنها بسیار ارزانتر و کارامدتر از دیگر روش های پیشگیری همچون وازکتومی است که هم نیاز به عمل جراحی دارد و هم برگشت پذیری آن کار سختی است .

در این روش جدید پلیمرهایی که بارهای الکتریکی دارند و غیر سمی هستند به داخل مجاری انتقال سلول نطفه تزریق می شوند . اين پلیمرها مانند ماده مخرب برضد اسپرم عمل می کنند. محققان می گویند بارهای الکتریکی ساطع شده از پلیمرها باعث سلب قابلیت باروری

سلول نطفه می شوند. این بارهای الکتریکی برای مدت ده سال کارایی دارند .

این روش در مدت بیش از پانزده سال روی بیش از دویست و پنجاه داوطلب آزمایش شده است.

به گفته محققان، عوارض جانبی این روش مانند تورم کیسه بیضه بسیار جزئی است و به آسانی درمان می شود.

محققان توصيه مي كنند، این روش جایگزیکی ایمن و بلند مدت برای روش های دیگر پیشگیری همانند مصرف قرص های ضد بارداری در زنان است و در نهایت می تواند باعث کاهش تعداد موارد سقط جنین شود .

 

این روش مورد آزمایش قرار گرفته و نتایج خوبی به همراه داشته .

 

۱ نظر

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *