افزایش رشد مو انواع دسر ساده و خوشمزه چاقی صورت رژیم لاغری دکتر کرمانی

پاک کردن رنگ مو از روی پوست

همیشه وقتی موها را رنگ میکنید قسمت پیشانی و پشت گوشت و پشت گردن شما رنگی میشود و برای پاک کردن آن کلافه میشوید و به سختی آن را پاک میکنید.در ادامه مطلب بخوانید که چگونه به راحتی آن را پاک کنید

پاک شدن رنگ به هر دو عامل نوع رنگ و پوست بستگی دارد. به همین دلیل ممکن است که یکی از روش ها برای آن موثر باشد و خیلی جالب است.یکی از ارزانترین راه ها استفاده از مسواک است. این وسیله معمولی اثربخش است و به راحتی می توان رنگ های ریخته شده روی گوش و دست را پاک کرد. ولی روی هر نوع پوست و رنگ مویی موثر نیست.

برخی مواقع رنگ موی خشک شده، آنقدر روی پوست اثر گذاشته که به راحتی پاک نخواهد شد. یکی از معجزه آساترین روشها این است که بلافاصله به حمام رفته و از همان رنگ مو برای پاک کردن استفاده کنیم!

 

 

روش کار به این صورت است که مقداری از رنگ مو را زمانی که در جای مرطوبی مثل حمام هستیم روی رنگ خشک شده پوست بریزیم. معمولا آن رنگ ریخته شده ، رنگ خشک شده را در خود حل کرده و به راحتی با شامپو از بین خواهد رفت.

 

 

معمولا رنگ موها روی پوست چرب لیز خورده و نمی چسبد. به همین دلیل یکی از روش های جلوگیری از رنگی شدن پوست، چرب کردن قبل از شروع به رنگ کردن با روغن پوست بچه به مقدار کم است.

 

 

برخی هم برای پاک کردن سریع رنگ از مایع ظرفشویی استفاده می کنند! برخی پوست ها طوری هستند که به راحتی با مایع ظرفشویی (مخصوصا با مقداری لیموترش) و یک پارچه رنگ را از خود جدا می کنند.

 

 

در نهایت گرانترین و راحت ترین راه استفاده از پاک کننده رنگ است، که البته بسیاری اعتقاد دارند که نباید به راحتی از این مواد شیمیایی استفاده کرد.

 

این راهکار را امتحان کنید دیگر نیاز به خرج هزینه برای این کار نیست .

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *