جدیدترین مطالب پزشکی و سلامت در سایت پزشکین تبلیغاتمحبوب ترین رژ لب های خانم ها

رژ

امروز مطلبی در مورد چند رژ لب محبوب و پر طرفدار خانم ها را برای شما آماده کرده ایم.بدون شک شما هم از این رنگ ها و مارک ها خوشتان خواهد آمد و در اولین فرصت آنها را خریداری میکنید

رژ لب یکی از اجزای مهم کیف و میز آرایش بسیاری از بانوان است. شما می توانید با استفاده از بیشترین آمار خرید رژ لب بهترین و پر طرفدار ترین رنگ ها را انتخاب کنید. سه رنگ مهم هست که باید در کیف همه خانم ها باشد. آیا شما این رنگ ها را دارید؟
جیل پیرکیا (Jill Percia) نویسنده‌ی Women’s Health در مورد چند رنگ رژ لب که به هر خانمی می‌آید توضیح می‌دهد.
به عنوان یک نویسنده‌‌ی زیبایی باید بگم رژ لب و برق لب از مجبوب‌ ترین لوازم آرایشی هستند. خبر خوب برای شما اینکه این سه رنگ به هر خانمی می‌آید بنابراین حتما آن را در لوازم آرایش خود داشته باشید.

 

 

رنگ خامه‌ای خنثی :

 

رژ لب مشهور

این رنگ یکی از رنگ‌های متداولی است که همیشه توصیه می‌کنم. همچنین این نوع رژ به چشمان مشکی نیز خیلی می‌آید و از این رو من همیشه از آن استفاده می‌کنم.

 

 

قرمز مات :

 

رژ لب مشهور

اگر قرار باشد تنها از یک لوازم آرایشی استفاده کنی آن باید یک رژ لب روشن باشد. رنگ قرمز رژ لب حتی اگر آرایش دیگری نداشته باشید به صورتتان شادابی می‌بخشد.

 

رنگ توتی براق:

 

رژ لب مشهور

یکی دیگر از رنگهایی که هر خانمی باید داشته باشد یک رژ لب به رنگ توتی براق است. این رنگ رژ لب پوست شما را بازتر نشان می دهد.

حالا شما کافیست به میز خود مراجعه کنید تا ببینید که آیا این سه رنگ را در میان وسایلتان دارید یا نه! اگر ندارید حتما از آن خریداری کنید.

اشتراک:


نظر خود را بیان کنید


بهترین کانال « پزشکی و زیبایی » مطالب داغ