افزایش رشد مو انواع دسر ساده و خوشمزه چاقی صورت رژیم لاغری دکتر کرمانی

سبزی جعفری راهی برای دفع نیش حشرات

سبزی جعفری راهی برای دفع نیش حشرات

  • این ویتامین تأثیرات بسیار مهمی در سوختن قندها در بدن و عملکرد اعصاب دارد. تیامین از راه روده جذب خون می شود. تغییراتی بر روی آن صورت می گیرد و آماده استفاده بافت ها می گردد.

 

به جای خرید حشره کش ها که با مواد شیمیایی مضر همراه هستند می توانید از مواد طبیعی مقابل نیش حشرات استفاده کنید، این بوی بدن است که حشرات را جذب می کند مخصوصاً افرادی که کلسترول بالا دارند. افراد چاق و باردار بیشتر در معرض نیش حشرات هستند چون کربن دی اکسید بیشتری تولید میکنند.

ویتامین B1 نیش حشرات را دفع می کند

دفع نیش حشرات

تیامین ویتامین محلول در آبی است که بدن برای حفظ سلامتی و عملکرد مناسب به آن نیاز دارد. غذاهای مختلفی مانند بادمجان، تخم مرغ، تخمه آفتابگردان، کلم، اسفناج، بروکلی، پیاز، لوبیا سبز و کلم پیچ حاوی تیامین هستند. این ویتامین ها توانایی سیستم ایمنی بدن در مقابله با استرس را بالا می برد.

 

تیامین یا ویتامین ب۱ ؛ این ویتامین تأثیرات بسیار مهمی در سوختن قندها در بدن و عملکرد اعصاب دارد. تیامین از راه روده جذب خون می شود. تغییراتی بر روی آن صورت می گیرد و آماده استفاده بافت ها می گردد.

راه طبیعی دیگر برای نیش حشرات جعفری تازه و ACR ارگانیک است
روش آماده سازی : ابتدا جعفری را داخل هاون خوب بکوبید ، سپس ۴ اونس ACR را با جعفری له شده ترکیب کنید و اجازه دهید این ترکیب ساعت ها بماند، سپس مواد را خوب تکان دهید و داخل بطری اسپری بریزید و آن را داخل یخچال نگهداری کنید. همچنین می توانید مقداری روغن برای بوی بهتر به آن اضافه کنید. این راه حل بسیار کارآمد است و هیچ ضرری برای پوست ندارد.
منبع: بهداشت نیوز

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *