افزایش رشد مو انواع دسر ساده و خوشمزه چاقی صورت رژیم لاغری دکتر کرمانی

رضایت جنسی خانم ها از رابطه جنسی پس از ۴۰ سالگی

download

تحقیقات نشان می دهد که زنان در سن ۴۰ سالگی از رابطه جنسی رضایت بیشتر دارند بخوانید در این جا رضایت جنسی خانم ها از رابطه جنسی پس از ۴۰ سالگی بخوانید نتیجه تحقیقات در این باره را .

رضایت خانم‌ها از رابطه جنسی‌شان از ۴۰ سالگی به بعد بیشتر می‌شود. متخصصان معتقدتد این اتفاق دلایل خاصی دارد. یکی از دلایل مهم آن، این است که خانم‌ها در ۴۰ سالگی با بدن خودشان راحت‌تر هستند.

در سال ۲۰۱۰ مطالعه‌ای بر روی ۲ هزار خانم انگلیسی انجام شد که نشان داد خانم‌هایی که در دهه ۴۰ سالگی قرار دارند، کم‌تر نسبت به بدن‌شان حساسیت به خرج می‌دهند و در نتیجه احساس راحتی بیشتری می‌کنند. به نظر متخصصان خانم‌ها در ۴۰ سالگی درک بهتری دارند از این‌که بدن‌شان چطور کار می‌کند یا چه ویژگی‌هایی دارد. آن‌ها در این سن درک می‌کنند که ممکن است همیشه نتوانند از طریق رابطه جنسی به ارگاسم برسند و از این مسئله ناراحت نمی‌شوند.
به نظر متخصصان اکثر خانم‌ها دهه ۳۰ سالگی را با بارداری یا نگهداری از کودکان می‌گذرانند که هر دو واقعا استرس‌زا هستند و در این دهه بیشتر باید مادر باشند، تا این‌که به لذت از رابطه جنسی فکر کنند.

در واقع بزرگترین قاتل میل جنسی، کودکان نوپایی هستند که همیشه پشت در اتاق شما پرسه می‌زنند. اما در دهه ۴۰ سالگی دیگر لازم نیست به‌خاطر کودکان نیمه‌شب یا صبح زود از خواب بیدار شوید و می‌توانید انرژی‌تان را برای کارهای جذاب‌تر و شخصی‌تر مثل رابطه جنسی ذخیره کنید.

 

پزشکین : رضایت جنسی خانم ها از رابطه جنسی پس از ۴۰ سالگی

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *