جدیدترین مطالب پزشکی و سلامت در سایت پزشکینراز تهیه کردن دهان‌ شویه خانگی

در اين بخش از وبسايت براي شما عزيزان و کاربران محترم مطلبي با عنوان راز تهیه کردن دهان‌ شویه خانگی قرار داده شده است اميدوارم راضي بوده باشيد.لیمو دهان را تازه می‌کند و باکتری های دهان را از بین می‌برد.علاوه بر آن خاصیت سفیدکننده دارد.دهان‌شویه ها معمولاً با طعم تند نعناع تهیه می‌شود. همچنین، بیشتر دهان‌شویه های موجود در بازار شامل رنگ‌های مصنوعی،

15

طعم‌دهنده و مواد شیمیایی است که برای بدن مفید نیست. بنابراین بهتر است از دهان‌شویه ای استفاده کنید که با مواد طبیعی درست‌شده باشد و به‌طور کامل دهان را تمیز کند.مواد استفاده‌شده برای تهیه این دهان‌شویه در منزل یافت می‌شوداین ماده دارای خواص متعددضد باکتری است که به‌جای تغذیه کردن باکتری‌ها آن‌ها را از بین می‌برد. سعی کنید از عسل طبیعی استفاده کنید.یک ادویه معجزه گر به‌حساب می‌آید که با از بین بردن باکتری‌ها بوی دهان را کاملاً از بین می‌برد.

14

نتایج بررسی ها نشان می دهد افرادی که آدامس با طعم دارچین می‌جوند، نسبت به افرادی که آدامس نعناع می‌جوند با ۵۰ درصد کاهش باکتری دهان روبه‌رو هستند.لیمو دهان را تازه می‌کند و باکتری های دهان را از بین می‌برد. علاوه بر آن خاصیت سفیدکننده دارد.اما ازآن جا ‌که اسید آن می‌تواند به مینایِ دندان ضرر برساند، در مصرف آن احتیاط شود.

13

آب ۲ عدد لیمو ی تازه نصف قاشق غذاخوری پودر دارچین یک قاشق مرباخوری جوش‌شیرین نصف قاشق مرباخوری عسل یک فنجان آب گرم برای ذوب کردن عسل تمامی مواد را در یک شیشه بریزید و خوب باهم مخلوط‌کنید.هر بار۲- ۱ قاشق غذاخوری آن را غرغره کنید.استفاده بیش از یک یا دو بار در روز توصیه نمی‌شود زیرا لیمو خاصیت اسیدی دارد و برای مینایِ دندان مضر است.

اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)