جدیدترین مطالب پزشکی و سلامت در سایت پزشکین تبلیغاتتعویض لوازم آرایشی را جدی بگیرید

ar4-1652

 

بعضی از خانم ها به دلیل مسایل اقتصادی و خساست به خرج دادن به تعویض وسایل آرایشی اهمیت نمی دهند ولی باید بدانید عوض کردن لوازم آرایشی فاسد خیلی مهم است و هنگام خرید لوازم آرایشی تاریخ آن را بردارید تا بتوانید به موقع لوازم آرایشی تاریخ گذشته را عوض کنید حال مطالب زیر را بخوانید:

پنهان کننده و پایه‌ی آرایش مایع: این مواد در حالت ایده‌آل باید هر شش ماه تعویض شوند. همچنین حواستان باشد که پایه آرایش مایعتان زیادی غلیظ نشده باشد. اگر این طور شد به این معناست که وقت دور انداختنش رسیده است.

ریمل و خط چشم مایع: این‌ها لوازم آرایش‌های اصلی‌ای هستند که باید حواستان به آن‌ها باشد. ریمل و خط چشم هر دو می‌توانند بستر ایده‌آلی برای تولید جرم باشند. به همین دلیل بهتر است که هر ۳ ماه تعویض شوند. در غیر این صورت ممکن است منجر به قرمزی و ورم چشم شوند.

رژ لب: رژ لب از موادی است که کمتر از همه نگران کننده است. می‌تواند سالی یک‌بار تعویض شود. البته بیشتر خانم‌ها به هر حال قبل از یک سال رژ لبشان را تمام می‌کنند.

نکته مهم: حتما زمان خریداری هر کالای آرایشی را یادداشت کنید تا بدانید چه زمانی موقع تعویضشان است.مهم است هر لوازم آرایشی را که احساس کردید بو یا ظاهر عجیبی پیدا کرده دور بریزید.

اشتراک:


نظر خود را بیان کنید