افزایش رشد مو انواع دسر ساده و خوشمزه چاقی صورت رژیم لاغری دکتر کرمانی

با این ابزار پوشیدنی هوشمند امکان کنترل جنین مهیا شد

  • این دستگاه سیگنال‌های انقباض های عضله‌های رحم مادر را به اپلیکیشنی که روی تلفن‌های همراه هوشمند که با سیستم عامل اندروید و ios سازگار است، ارسال می‌کند. به عبارتی این دستگاه انقباض های عضلات را می‌شمارد و داده‌ها و اطلاعات را روی تلفن همراه ارسال کرده و ذخیره می‌کند

 

در شکم خانم باردار بعد از انجام رابطه جنسی و درون ریزی مایه از آقا در خانم جنین بوجود می آید و این جنین در اوایل بوجود آمدنش دم کوتاهی دارد.جالب است بدانید که جنین در اولین روزهایش به انسان هیچ شباهتی ندارد.خانم های باردار بصورت معمول نگرانی شان این است که آیا جنین وضعیت طبیعی و خوبی دارد یا اینکه آیا جنین را خطری تهدید میکند؟

البته همین حس را اطرافیان درباره مادر و جنین داشته و دوست دارند از سلامت آن دو اطمینان کامل داشته باشند و به همین علت برای اطمینان بیشتر مراجعات بالینی مادر به نوعی افزایش پیدا می کند و به تبع آن پناه بردن به سونوگرافی نیز زیاد می شود، در همین راستا اخیراً استارتاپی با ساخت ابزار پوشیدنی، نگرانی مادر و اطرافیان را تا حدودی حل کرده است. این استارتاپ، ابزار پوشیدنی هوشمندی به نام BloomLife را ساخته که با نصب آن روی شکم در سه ماهه آخر دوران بارداری وضعیت مادر و کودک را بررسی کرده و در صورت وجود تهدیدی برای سلامت مادر و کودک، به مادر و اطرافیان هشدار می‌دهد تا برای مراجعات بالینی اقدام کنند.

در حقیقت این دستگاه سیگنال‌های انقباض های عضله‌های رحم مادر را به اپلیکیشنی که روی تلفن‌های همراه هوشمند که با سیستم عامل اندروید و ios سازگار است، ارسال می‌کند. به عبارتی این دستگاه انقباض های عضلات را می‌شمارد و داده‌ها و اطلاعات را روی تلفن همراه ارسال کرده و ذخیره می‌کند و با تجزیه و تحلیل آن، در صورت وجود علائم تولد زودرس و… به اطرافیان اطلاع می‌دهد.این دستگاه به باتری مجهز است که عمر آن به مدت یک هفته است و می‌توان آن را شارژ کرد. از سوی دیگر نواری که دستگاه را به بدن فرد متصل می‌کند بعد از یک هفته قابل تعویض است.

از آنجایی که افراد به این دستگاه به صورت مقطعی نیاز دارند، بنابراین قرار است اجاره داده شود. قیمت یک ماه اجاره ۱۵۰ دلار، ۲ ماه اجاره ۲۵۰ دلار و ۳ ماه اجاره ۳۰۰ دلار تعیین شده است. این دستگاه اواخر ژانویه به بازار می‌آید.

 

 

منبع : دکتر سلام

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *