افزایش رشد مو انواع دسر ساده و خوشمزه چاقی صورت رژیم لاغری دکتر کرمانی

اسپرم مرده راهی برای درمان ناباروری

اسپرم مرده راهی برای درمان ناباروری

  • یکی از موضوعات مورد بحث در کنگره امسال را «ناتوانی جنسی و سلامت خانواده» عنوان کرد و گفت: در این موضوع به درمان ناباروری در مردان و اهمیت آن در سلامت خانواده پرداخته می شود

 

محمد علی زرگر با اشاره به برگزاری بیستمین کنگره انجمن اورولوژی ایران افزود: هدف از برگزاری این کنگره، به روز کردن اطلاعات و معلومات اورولوژیست های کشورمان است و همچنین اگر تکنولوژی جدیدی در زمینه درمان بیماری‌های اورولوژی وارد بازار دنیا شده است، مورد استفاده همکاران قرار گیرد.

وی با اشاره به موضوعات مورد بحث در کنگره پیش رو، گفت: موضوع اورولوژی اطفال و زنان، سرطان های دستگاه ادراری، پیوند کلیه، درمان ناباروری در مردان، جراحی ها و…، در این کنگره ۴ روزه مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

دبیر اجرایی بیستمین کنگره انجمن اورولوژی ایران با اعلام این مطلب که کنگره امسال دارای ۲۰ امتیاز بازآموزی برای همکاران اورولوژیست است، ادامه داد: همزمان با کنگره، نمایشگاه تجهیزات پزشکی رشته اورولوژی نیز برگزار می شود.

وی از حضور ۱۴ میهمان خارجی از اروپا، کانادا، ترکیه، عراق، امارات متحده عربی و… در کنگره خبر داد و افزود: این افراد به عنوان مدعو و سخنران حضور دارند و افرادی نیز از کشورهای منطقه درخواست حضور در کنگره را داشته‌اند که بتوانند از مطالب و محتوای کنگره استفاده کنند.

دبیر اجرایی بیستمین کنگره انجمن اورولوژی ایران، یکی از موضوعات مورد بحث در کنگره امسال را «ناتوانی جنسی و سلامت خانواده» عنوان کرد و گفت: در این موضوع به درمان ناباروری در مردان و اهمیت آن در سلامت خانواده پرداخته می شود.

زرگر با تاکید بر اینکه درمان ناباروری در مردان در کشور به خوبی انجام می‌شود، تاکید کرد: در حال حاضر هیچ نیازی به اعزام برای درمان ناباروری به خارج از کشور نداریم، بطوری که جدیدترین روش‌های درمانی در مراکز تولید مثل در اقصی نقاط کشورمان انجام می‌شود.

وی با اشاره به وجود ۲۰ مرکز تولید مثل در تهران گفت: امروزه با استفاده از اسپرم مرده در بیضه مردان، امکان باروری وجود دارد و این تکنولوژی در مراکز تولید مثل کشورمان انجام می شود.

براساس گزارش روابط عمومی انجمن اورولوژی ایران، بیستمین کنگره انجمن اورولوژی ایران از دوم تا پنجم خرداد ۹۶ در تالار ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار می شود.

منبع : الو دکتر

۱ نظر

  1. با سلام
    همسرم مشكل اسپرم دارد تعداد ١٠ميليون ولي حركت صفر است در واقع همه ي اسپرم ها مرده اند ايا راه حلي وجود دارد؟؟

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *