افزایش رشد مو انواع دسر ساده و خوشمزه چاقی صورت رژیم لاغری دکتر کرمانی

آنچه در مورد رشد کودک سه ماه نمیدانید

ba1676-1

والدینی که اولین فرزندشان هست دوست دارند هر روز مراحل رشد کودک خود را چک کنند و بدانند کودک در این روز و ماه از رشدش به چه چیزهایی نیاز دارد این پست آنچه در مورد رشد کودک سه ماه نمیدانید را بیان می کنیم .

روند رشد اطفال در سه ماهگی چگونه باید باشد و شیرخواران در این سن به چه حدی از رشد باید برسند و تکامل استاندارد آن ها در این سن به چه صورت باید باشد؟حرکات و جنب و جوش وی چگونه باید باشد!پاسخ وی به محرکات چگونه باید باشد!

اگر جزو والدینی هستید که برای اولین بار و به تازگی صاحب فرزند شده‌اید و آگاهی زیادی درخصوص رشد و تکامل کودک و مهارت‌ها و کارهایی که کودک می‌تواند در سنین مختلف ندارید، در این متن به مهارت‌های کودک از سن شش هفتگی تا سه ماهگی اشاره می‌شود.

بینایی: در پاسخ به لبخند شما ممکن است لبخند بزند. به یک اسباب‌بازی آویزان در حال حرکت خیره می‌شود و آن را دنبال می‌کند به خصوص اگر رنگ اسباب‌بازی روشن باشد.

شنوایی: وقتی با او صحبت می‌کنید، ممکن است لبخند بزند. ممکن است به دنبال صدا باشد.

کلامی: با شادی غان و غون می‌کند. در پاسخ به صدای والدینش ممکن است صداهایی مصوت تولید کند.

هماهنگی اندام‌ها: ممکن است بتواند شی را که در دستش نگه داشته‌اید، نگه دارد اما هنوز خودش نمی‌تواند شی را بگیرد یا دستش را که در آن یک اسباب‌بازی قرار دارد، تکان دهد.

کنترل حالت بدن: وقتی بیدار است دست‌ها و پاهایش را تکان می‌دهد. اگر روی سینه دراز کشیده باشد، می‌تواند سر و شانه‌هایشان را بالا بگیرد.

ادراک کلی: می تواند اشیا و افرادی را که می شناسد، تشخیص دهد.

رفتار عاطفی و اجتماعی: می تواند به والدین و بزرگسالان حتی غریبه ها چنانچه برای او خوشایند باشند، پاسخ دهد. شادی و خوشحالی خود را با لبخند و تولید صدا نشان می‌دهد.

 

با دیگر ماه های رشد کودک با سایت پزشکین همراه ما باشید .

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *