افزایش رشد مو انواع دسر ساده و خوشمزه چاقی صورت رژیم لاغری دکتر کرمانی

رژیم لاغری مار

روند نهایی کاهش وزن است که قطعا نباید آن را امتحان کنید.

رژیم لاغری مار

چاقی مار واقعا یک مشکل نیست. اگر تا به حال متوجه شده ‌باشید، همه موجودات لغزنده خیلی لاغر هستند، ممکن است به این فکر کنید که رژیم غذایی مشابه مار ممکن است به شما کمک کند که وزن تان را کم کنید.

آیا شما راجع به این موضوع فکر نکرده اید؟ بسیارخب، نگران نباشید. “کول رابینسون” مربی شخصی کانادایی و متخصص پزشکی است که از این رژیم غذایی استفاده می کنند و از شما می خواهد که رژیم غذایی مانند مار را امتحان کنید. رژیم غذایی مار نه تنها به شما کمک می ‌کند وزن کم کنید بلکه همه چیز را از دیابت تا تب‌ خال درمان می کند.

همچنین رابینسون ادعا می‌کند که رژیم غذایی مار “هر چیزی که فکر می ‌کنید درباره غذا و محدودیت‌های بدن انسان می‌ دانید را به چالش خواهد کشید” و این ممکن است درست باشد.

رژیم لاغری مار، رژیم غذایی روزانه ای است که انسان‌ ها را تشویق می ‌کند که تمایلات غریزی تغذیه مارها را اتخاذ کنند. این به آن معنی است که شما در روز یک وعده غذایی کامل که عمدتا شامل چربی و پروتئین است بخورید . سپس شما حداقل تا ۲۲ ساعت دیگر غذا نمی ‌خورید.

درباره رژیم لاغری مار:

خب، قبل از اینکه شروع کنید، شما نیاز دارید یک روزه ویژه ۴۸ ساعته بگیرید که تنها چیزی که مصرف می ‌کنید چیزی است که به آن آب (عصاره) مار گفته می ‌شود. این عصاره ترکیبی از یک لیتر آب، ۲ قاشق چای خوری نمک صورتی و ۲ قاشق چای خوری NoSalt ، یک محصول جایگزین نمک است. ( اینکه مارها در حیات وحش چه چیزی می‌ نوشند هنوز مستند نشده است .)

این مایع شور احتمالا شما را وادار به استفراغ می‌کند، اما طبق گفته رابینسون، برای پاک سازی سموم بدن، خرد کردن قند و تبدیل بدن خود به یک ماشین سوزاندن چربی ضروری است.

ما از چقدر وزن حرف می زنیم؟ خوب، زمانی که شما خودتان را از گرسنگی بکشید هر چیزی ممکن است رخ دهد. اما اگر شما به دنبال اعداد سخت هستید ، یک نفر به نقل از وب سایت رژیم غذایی گفت که در عرض ۴ روز ۴۷۵۰ گرم از وزن خود را از دست داده ‌است. ( و همچنین در همان بازه زمانی دیابت او درمان شد).

آیا رژیم غذایی مار، یک رژیم امن است؟

شما ممکن است به طور غریزی احساس کنید که غذا خوردن مانند یک مار برای هر دوره طولانی مدت ممکن است پایدار نباشد، به چه برسد به این که برای تان خوب باشد. الیزا سویج، یک متخصص رژیم غذایی ثبت ‌شده در شهر نیویورک می‌گوید: “رژیم غذایی مار یک ایده واقعا وحشتناک است و براساس علم استوار نشده است و من آن را به هیچ ‌کس توصیه نمی‌ کنم.”

روزه گرفتن به مدت ۲۲ ساعت در روز به احتمال زیاد باعث می ‌شود که شما احساس کمبود انرژی کنید.

Alissa rumsey، متخصص رژیم غذایی نیویورک معتقد است به خاطر دریافت بسیار کم کالری نسبت به نیاز بدن احتمالا مقداری وزن کم خواهید کرد اما به چه قیمتی؟

Rumsey می گوید: “با خوردن بسیار کم بدن ما واکنش نشان خواهد داد و هنگامی که دوباره به وضع عادی برگردیم تمایل بسیار زیادی به خوردن غذاها خواهیم داشت و در نتیجه دوباره خیلی زود چاق خواهیم شد.”

نه فقط این، بلکه همه چیز در این رژیم بسیار خطرناک است، ارزش مقدار آب مار که در روز می نوشیم، ۴۰۰۰ میلی گرم سدیم است که تقریبا دوبرابر میزانی است که باید در طول روز مصرف کنید، که این مقدار می تواند مشکلاتی مانند فشار خون بالا و یا علائم پیش از یائسگی را تشدید کند.

و حتی اگر در حالت عالی هستید، مطمئنا احساس تشنگی خواهید کرد. (در طول دوره سم زدایی آب مار، تنها چیزی که شما می ‌توانید داشته باشید یک آب ساده ۱ لیتری دیگر است)

رژیم غذایی مار را امتحان نکنید.

همانطور که شما به مرحله روزه حرکت می کنید، کالری شما به شدت کاهش می یابد و احتمالا شما را برای کمبود های تغذیه ای تنظیم می کند. شما همچنین احتمالا در معرض یبوست نیز قرار خواهید گرفت، زیرا کالری هایی که به شما می رسند تقریبا به طور انحصاری از چربی و پروتئین به دست می آیند.

در کنار معرفی رژیم های لاغری امن باید برخی از رژیم های غذایی غیر اصولی و خطرناک که ممکن است در میان کاربران رایج شود را نیز معرفی کنیم. به طور قطع “رژیم غذایی مار” برای هیچ کسی مناسب نیست پس در هر شرایطی هم که هستید این رژیم را امتحان نکنید.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *