جدیدترین مطالب پزشکی و سلامت در سایت پزشکین تبلیغاتچگونه یک خط چشم نامرئی بکشیم؟

یکی از راه هایی که میتوانید چشمان خود را زیباتر جلوه دهید کشیدن خط چشم نامرئی است که کار بسیار آسانی است.پس با ما همراه باشید تا آموزش کشیدن خط چشم نامرئی را به شما بگوییم.خط چشم نامرئی یکی از روش های زیبای کشیدن خط چشم است که می توانید با استفاده از این روش مژه هایتان را پرپشت تر و زیباترنشان دهید.

7

خط چشم نزدیک به چشم که به خط چشم نامرئی نیز معروف است، یک راه عالی برای زیبا و ظریف نشان دادن چشم‌های شما است.اکثر مردم فکر می‌کنند که هدف از خط چشم نامرئی، بزرگتر نشان دادن چشم‌ها است، در صورتی که به گفته‌ی جیسون سانچز، آرایشگر لس آنجلسی، این خط چشم برای آن است که باعث شود مژه‌های شما ضخیم‌تر و پرتر بنظر بیایند.

8

بجای کشیدن خط روی پوست بالای مژه‌تان،در داخل خط مژه‌ی بالا و بین ریشه‌های مژه، خط چشم می‌کشید. در این مدل خط چشم پرکردن قسمت داخلی خط مژه باعث می‌شود که مژه‌ها پرتر بنظر برسند. خیلی پرتر از زمانیکه فقط از یک ریمل استفاده می‌کنید.این روش،

9

می‌تواند برای هر مناسبت رسمی یا غیر رسمی استفاده شودو مهارت پیدا کردن در آن هم، بسیار آسان است. سانچز می‌گوید: برای دریافت بهترین نتیجه، از مداد سرمه استفاده کنید، زیرا فرمول خاص آن بگونه‌ای است که در جاهای مرطوب چشم باقی می‌ماند. سانچز در هر مرحله ما را همراهی می‌کند، پس خط چشم‌هایتان را بردارید و با ما همراه شوید.

اشتراک:


نظر خود را بیان کنید


بهترین کانال « پزشکی و زیبایی » مطالب داغ