افزایش رشد مو انواع دسر ساده و خوشمزه چاقی صورت رژیم لاغری دکتر کرمانی

چطور لب های نرم و صاف داشته باشم؟

راهنمایی آرایشی وتوصیه هایی برای داشتن لبان زیبا و جلوگیری از خشکی لب هر دختری دوست دارد لب های زیبا ونرم وسالم داشته باشد لبهای نرم وسالم از شاخصه های زیبایی زنانه می باشد. شاید بعضی از ما فکر می کنیم لب نیاز به مراقبت ورسیدگی خاص ندارد .
اما باید بدانید اگر می خواهید لب های شما خشک وچروکیده نشوند وبه مرور رنگ طبیعی خود را از دست ندهند باید مثل هر عضو دیگری از بدن مراقب آن ها باشید .

yu

چند نکته بسیار ساده برای مراقبت از لبها وداشتن لب های سالم صاف وزیبا:

– در طول روز برای جلوگیری از تابش بیش از حد آفتاب بسیار مهم است که با یک ضد آفتاب سطح لب را مرطوب کنید وبعد از رژ مورد نظر خود استفاده کنید .

– لب های خود را هر شب هنگامی که برای رفتن به رختخواب آماده می شوید ویا هنگام مسواک زدن با مسواک ماساژ دهید.ماساژ لب در زیبا وخوش رنگ نگه داتن لب نقش موثری دارد .وباعث گردش خون بیشتر در زیر پوست لب می شود وبه سالم وجوان ماندن پوست کمک می کند . بعد از مسواک کشیدن  بر روی لب از یک مرطوب کننده ویا( رژ ویتامینه ونرم کننده )ویا از روغن زیتون،ویا نارگیل  چرب کنید .همچنین از یک کرم چشم نیز می توانید استفاده کنید . اگر این عمل را هر شب انجام دهید می توانید با بلهای خشک وپوسته پوسته برای همیشه خداحافظی کنید .

چگونه از لب ترک خورده مراقبت کنیم ؟ [راهنمای جلوگیری از ترک خوردن لب ها]
هر کس در زندگی حد اقل یک بار با این مشکل ناراحت کننده مواجه شده است .این مشکل می تواند دلایل  زیادی از قبیل سرما تابش بش از حد آفتاب ویا کمبود برخی از ویتامین ها و…باشد . چگونه می توانیم این مشکل را حل کنیم ؟ راه حل کلیدی مشکل در وحله اول پیشگیری از بروز این مشکل با چرب کردن ومرطوب نگه داشتن منظم لب ها می باشد وهمچنین محافظت از لبها در برابر سرما وگرمای شدید می باشد .اما در حال حاضر لب های خود را با استفاده از وازلین چرب کرده وبا رعایت موارد بالا ومرطوب نگه داشتن لب ها به طور منظم ترک لب خود را درمان کنید .

راهنمایی  برای آرایش لب:

– اگر می خواهید رنگ رژ لب شما مدت زمان طولانی تری بر روی لب بماند از یک مداد لب شیبه رنگ رژ لب خود انتخاب کنید ودر سراسر لب های خو بکشید وکاملا مثل یک مداد رنگی لب های خود را رنگ کنید وبعد از رژلب استفاده کنید .

– هنگام خرید رژلب برای تست رنگ یک رژلب ، به جای تست کردن رنگ رژ بر روی دست ویا پشت دست خود ،از نوک انگشتان خود استفاده کنید زیرا رنگ نوک انگشتان به بافت طبیعی رنگ لب نزدیکتر می باشند .هرگز رنگ رژلب را به طور مستقیم بر روی لبان خود تست نکنید زیرا کاری بسیار غیر بهداشتی می باشد .

– اگر عجله دارید وباید سریع آرایش خود را انجام دهید می توانید با استفاده از انگشت خود رژ را برروی لب وگونه ها بمالید وبا یک تیر دو نشان بزنید .هم باسرعت بیشتری رژ لب را روی لب یک دست کرده اید هم رژ گونه ای هم رنگ رژلب هماهنگ در آرایش خود بکار برده اید .

-برای اینکه رنگ رژلب به دندان ها آغشته نشود با استفاده از انگشت خود ومالیدن آن به قسمت داخلی لب در درون دهان رژ های اضافی را  بر روی لب میکس وپاک کنید .

– اگر رنگ رژلبی که خرید کرده اید را دوست ندارید می توانید با یک ترفند ساده یک رنگ مطلوب برای خود  بسازید .می توانید با مخلوط کردن آن با رنگ های دیگر ویا ایجاد سایه رژلب رنگ مطلوب خود را به دست آورید .

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *