افزایش رشد مو انواع دسر ساده و خوشمزه چاقی صورت رژیم لاغری دکتر کرمانی

چرا لیپوساکشن نتیجه بخش نیست

 

  • دوستان، دانستن این نکته ضروری است که بدن شما باید با سلول‌های چربی موجودش تعامل داشته باشد، پس اگر آنها را از بین ببرید، ممکن است با ذخیره چربی در جاهایی که انتظارش را ندارید روبرو شوید!

فکر می‌کنم این بحث برایتان آشکار است؛ هر قسمتی از بدن که سلول‌های چربی داشته باشد، چربی‌ها در همان مکان انباشته  می‌شوند.

مردم به همان دلیلی که گفته شد، به لیپوساکشن روی می‌برند تا سلول‌های چربی‌شان را از نواحی مشخصی از بدنشان خارج کنند؛ غافل از اینکه این کارمی‌تواند به توزیع چربی به منطقه‌هایی که شاید خوشایند نباشد بینجامد!

مثلا فردی را در نظر بگیرید که سبک زندگی ناسالمش باعث انباشته شدن چربی بیش از حد در بدن وی شده است. اگر این شخص برای از بین بردن چربی‌های شکمش به سراغ لیپوساکشن برود، اما کماکان به سبک زندگی ناسالمش ادامه دهد، بدن وی چربی‌ها را جاهای دیگری ذخیره می‌کند!

از آنجایی که سلول‌های چربی شکمش از بین رفته‌اند، بدن وی چربی‌ها را در نواحی دیگری همچون زیر چانه، زیر بازوها و غیره ذخیره خواهد کرد.

دوستان، دانستن این نکته ضروری است که بدن شما باید با سلول‌های چربی موجودش تعامل داشته باشد، پس اگر آنها را از بین ببرید، ممکن است با ذخیره چربی در جاهایی که انتظارش را ندارید روبرو شوید!

بهرحال اگر می‌خواهید از شر چربی‌های بدنتان خلاص شوید، بهتر است از راه صحیحش این کار را انجام دهید. یعنی رژیم بگیرید و ورزش کنید، نه اینکه خودتان را به زیر تیغ جراحی‌های زیبایی بکشانید.

چربی سوزی واقعی، به تلاش واقعی هم احتیاج دارد؛ درست است که امروزه برای کنترل اشتها و کمک به لاغر شدن، لوازم و تجهیزات زیادی وجود دارد، اما هیچ قرص و هیچ ابزار جادویی که بتواند شما را بدون هیچ فعالیتی لاغر نماید خلق نشده است!

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *