افزایش رشد مو انواع دسر ساده و خوشمزه چاقی صورت رژیم لاغری دکتر کرمانی

هایفوتراپی

پوست صورت هر فردی در اثر مرور زمان دستخوش تغییراتی میشود که یک سری عوامل از جمله :نور آفتاب ،افزایش سن ، استرس، تغذیه ومصرف دخانیات و…. از عوامل موثر در این تغییرات می باشد.توصیه به استفاده از ضد آفتاب و دوری از عوامل بالا تا حد زیادی کمک به کاهش این تغییر می کند ولی فاکتور افزایش سن یکی از عواملی است که در هر صورت تاثیر بسزایی در این روند دارد.کلاژن والاستین از فاکتورهای اصلی نگهداری قوام والاستیسیته پوست می باشد.

uo

(Superficial Muscular Aponeurotic System(SMAS
لایه نازکی از جنس بافت همبند می باشد که درست زیر پوست وروی عضله قرار دارد.در عمل جراحی لیفت صورت این لایه مورد نظر می باشد . ودر حال حاضر روش هایفوتراپی ویا دابلوتراپی بدون احتیاج به عمل جراحی باعث لیفت وافزایش قوام پوست می شود.دابلوتراپی،که به لیفتینگ بدون جراحی یا هایفوتراپی جدیدترین روش لیفت غیرتهاجمی در دنیا میباشد.

لیفتینگ به روش جراحی ،پوست را برش داده واین لایه را بالا کشیده ،اضافه آن توسط برش جراحی جدا می شود. این روش بیشترین میزان لیفت را ایجاد می کند اما با عوارضی نظیر غیر طبیعی شدن چهره ،باقیماندن خط برش جراحی،امکان ریزش موهای سر در ناحیه برش وعوارض وخطرات ناشی از جراحی را به همراه دارد.

مکانیسم اثر :
تحریک ساخت کلاژن والاستین درلایه های مختلف پوست ،که موجب افزایش قوام و الاستیسیته پوست،جوانسازی پوست وبالا کشیدن پوست می شود.تاثیر هایفوتراپی یک اثر فوری دارد که در همان لحظه که بر روی نیمی از صورت که کارشده با طرف مقابل مشهود است.واثر دیگر بر اثر تحریک فیبروبلاستها به ساخت کلاژن والاستین است که از یک ماه بعد از انجام درمان شروع وتا شش ماه به حداکثر اثر خود میرسد.

کاربرد هایفو تراپی :

– جوانسازی پوست
– افزایش قوام پوست
– از بین بردن چین وچروک ریزاطراف چشم
– بالا کشیدن ابرو
– لیفت ورفع افتادگی گردن
– لیفت صورت
– خوش فرم کردن زاویه فک تحتانی
– جوانسازی پشت دست
– رفع افتادگی ناحیه تحتانی صورت

موارد منع استفاده :
در خانمهای باردار،افراد صرعی ،ضایعات پوستی فعال،مبتلایان به بدخیمی ها،دیابت کنترل نشده.

دکتر شهریار پیرانی
pezeshkonline.ir

9 نظر

  1. خوب بود ممنون ولی در مورد قیمتهای هایفو هیچ اطلاعاتی نداریم که از چه رقمی شروع می شود یعنی حداقل و حداکثر مبلغ چقدر می باشد.

    با تشکر

  2. سلام ممنون از اطلاعاتتون …من تزریق چربی داشتم میتونم از هایفوتراپی استفاده کنم؟؟میشه در مورد هزینه ی این کار هم توضیحاتی بدید. تشکر.

    1. سلام ،،فردی که حدود ۵ سال قبل مبتلا به سرطان پستان بوده و تحت درمان شیمی درمانی و رادیو تراپی بوده و از ۴ سال قبل تا کنون تحت هیچ درمانی نیست آیا مجاز به استفاده از هایفو هست یا خیر
      سپاسگزارم

  3. سلام لطفا هزینه هایفو گرافی برای صورت ،گردن و دست رو بگید و اینکه من کرج زندگی میکنم آیا کرج هم انجام میدن ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *