جدیدترین مطالب پزشکی و سلامت در سایت پزشکین تبلیغاتنوع میل جنسی و نحوه انتخاب کاندوم بر اساس آن

نوع میل جنسی و نحوه انتخاب کاندوم بر اساس آن

download (2)

 

برای جلوگیری از برخی بیماری های جنسی و پیشگیری از بارداری کاندوم بهترین راه است که با توجه به این که کاندوم های در نوع مختلف وجود دارند و بر اساس نوع میل جنسی فرق دارد در این جا به بیان نوع میل جنسی و نحوه انتخاب کاندوم بر اساس آن و آشنایی بیشتر شما می پردازیم

کاندوم های شیار دار و دندانه دار,و سایر فرم های مشابه برای این منظور درست شده اند که میل جنسی رو زیاد کنند.بعضی ها به این منظور یک لایه داخل کاندوم نصب کرده اند. بقیه روی کاندوم گذاشته اند تا شریک جنسی لذت بیشتری ببرد.

بعضی ها شکل دار و نقش برجسته هستند برای اینکه احساس بهتر , راحتی بیشتر , و اعتماد بیشتری به استفاده کننده القاء کنند تا بیشتر مناسب وضعیت مصرف کننده باشه.به هر حال کاندوم ها این توانائی رو دارند که چه در مقاربت واژینال و چه در مقاربت مقعدی احساس بیشتری به زوجین بدهند.
کاندوم های لاتکس خاردار و نوع پولی اورتان قیمت بالاتری دارند. برای اینکه هم در مقابل عفونتهای تناسلی مفید هستند هم مانع بارداری می شوند.می دانید که اگر کاندوم مداوم و درست استفاده بشود روش مناسب و قابل اعتمادی است.
چون هر کسی با احساسات و حالات مختلفی تحریک می شود بهتر است امتحان کنید که با کدامیک بیشتر راحت هستید.در واقع سکس مسئله ی بسیار مهمی در زندگی مشترک شماست پس برای آن ارزش قائل باشید و برای افزایش کیفیت آن وقت صرف کنید.

 

پزشکین : نوع میل جنسی و نحوه انتخاب کاندوم بر اساس آن

اشتراک:


نظر خود را بیان کنید