افزایش رشد مو انواع دسر ساده و خوشمزه چاقی صورت رژیم لاغری دکتر کرمانی

می خواهید زیاد عمر کنید این مطلب را بخوانید

images (1)

مطالعات زیادی بر روی افزایش عمر انجام شده است که در این جا نتیجه تحقیق محققان را بیان می کنیم ، می خواهید زیاد عمر کنید این مطلب را بخوانید همراه ما در ادامه مطلب باشید .

تلاش‌ها برای پیدا کردن اکسیر‌هایی که قرار است آدم‌ها را جوان و سالم نگه‌ دارند، ادامه داشته و هنوز هم محققان بر این باورند که می‌توان با ساختن اکسیر حیات، به تک‌تک آدم‌ها عمر نوح داد. گرچه چنین اکسیری هنوز کشف نشده و هر سال به جمع محققان ناکامی که از پس ساخت این داروی حیات‌بخش برنیامده‌اند، اضافه می‌شود، اما بررسی‌های پژوهشگران تا امروز چندان هم در این زمینه بی‌نتیجه نبوده‌ است. محققان می‌گویند اضافه کردن چند شمع به شمع‌های کیک تولدتان، به معجون عجیب و غریبی نیاز ندارد. از نظر آنها اگر توصیه‌هایی که در ادامه آورده‌ایم را به کار ببندید، می‌توانید بین یک تا ۱۵سال بیشتر عمر کنید.
آسا ابراهیمی

۶سال عمر بیشتر با
هفته‌ای یک‌بار دویدن
می‌دانیم که صبح سر کار می‌روید و بعد از تاریک شدن هوا برمی‌گردید. در چنین شرایطی انتظار نداریم که بعد از تمام شدن کارتان سری به باشگاه محله‌تان بزنید و ورزش کنید. ما تنها از شما می‌خواهیم آخر هفته‌ها و برای یک‌بار در هفته، کمی بدوید. دیلی میل از زبان محققان دانمارکی نوشته است که دویدن به مدت یک ساعت در هفته طول عمر انسان را ۶سال بیشتر می‌کند. بررسی‌های محققان نشان می‌دهد دویدن آهسته یا متوسط به مدت یک یا دو ساعت در هفته طول عمر مردان را ۲/۶سال بیشتر و عمر زنان را ۶/۵سال طولانی‌تر می‌کند. محققان می‌گویند همین میزان دویدن خطر مرگ زودرس را تا ۴۴درصد کاهش می‌دهد.

۲/۲سال عمر بیشتر با
ماهی‌خوار شدن
ماهی یک‌بار کافی نیست. برای طولانی شدن عمرتان باید هر هفته و حتی هفته‌ای چند بار غذاهای دریایی میل کنید. محققان در بررسی‌های‌شان دریافته‌اند کسانی که امگا۳ زیادی وارد بدن‌شان می‌کنند به‌طور میانگین ۲/۲سال از دیگر افراد بیشتر زندگی می‌کنند. به نوشته ساینس دیلی، این افراد ۲۷درصد کمتر با خطر مرگ زودرس روبه‌رو هستند و به احتمال ۳۷درصد کمتر از کسانی که زیاد امگا۳ مصرف نمی‌کنند، دچار مشکلات قلبی و عروقی می‌شوند. محققان بر این باورند که امگا۳ سلول‌های بدن را تقویت می‌کند، عفونت‌ها را از بین می‌برد و با تقویت استخوان‌ها، کاهش فشارخون و بهبود بخشیدن به ریتم ضربان قلب عمر شما را طولانی می‌کند.

۱۲سال عمر بیشتر با
ترک این عادت‌ها
نمی‌توانید قاطعانه بگویید که تنها با ایجاد یک تغییر در زندگی‌تان عمر نوح پیدا می‌کنید و از مرگ فاصله می‌گیرید. محققان می‌گویند درست است که همه راه‌های گفته شده باعث بیشتر شدن عمرتان می‌شود اما اگر می‌خواهید سالم، جوان و البته زنده بمانید، باید دور این عادت‌های مخرب را خط بکشید. به نوشته رویترز، محققان معتقدند اگر سراغ سیگار و نوشیدنی‌های الکلی نروید، تنبلی و کم‌تحرکی را کنار بگذارید و رژیم غذایی سالمی را هم انتخاب کنید، ۱۲سال بیشتر عمر می‌کنید.

 

پزشکین : می خواهید زیاد عمر کنید این مطلب را بخوانید

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *