افزایش رشد مو انواع دسر ساده و خوشمزه چاقی صورت رژیم لاغری دکتر کرمانی

احتمال مرگ زودرس با مصرف سیب زمینی سرخ شده

مصرف سیب‌زمینی سرخ‌شده، احتمال مرگ زودرس را افزایش می‌دهد

به گزارش پزشکین به نقل از کتاب کاله؛ احتمالا بعد از خواندن نتایج تحقیقاتی که در این مطلب به آن‌ها پرداخته‌ایم سیب‌زمینی آب‌پز، پوره و کبابی را ترجیح خواهید دید.

چه کسی هست که از خوردن سیب‌زمینی سرخ‌کرده بدش بیاید؟ خوشمزه‌، ترد و نمکی و لذیذ. تنها یک مسئله وجود دارد؛ سیب‌زمینی‌ سرخ کرده یکی از بدترین خوراکی‌هایی است که می‌توانید روانه معده‌تان کنید. راستش را بخواهید شبیه یک چیز کشنده!

طبق تحقیقات انجام شده دو تا سه مرتبه مصرف سیب‌زمینی سرخ شده در طول هفته ارتباط زیادی با مرگ زودرس دارد. در این تحقیق محققان مصرف سیب‌زمینی سرخ کرده توسط ۴۴۰۰ بزرگسال بین ۴۵ تا ۷۹ سال را در یک بازه ۸ ساله بررسی کرده‌اند. در این مدت ۲۳۶ نفر از آنها جان سپردند.

طرز تهیه قاتق گوشتقاتق گوشت یکی از خوراک های بسیار قدیمی است که در اطراف کرمان تهیه می شود. این غذا مانند فلافل است که با گوشت ترکیب شده است. در تهیه اصلی این غذا مواد اصلی را باید در هاون های…
ادامه مطلب

به طور کلی، مقدار سیب‌زمینی مصرف شده دلیل اصلی مرگ نیست، بلکه طرز تهیه آن ارتباط مستقیم با مرگ افراد داشته است. آن‌هایی که عادت داشتند دو یا چندبار در هفته سیب‌زمینی «سرخ شده در روغن» بخورند دو برابر دیگران در معرض خطر مرگ قرار گرفتند.

قبل از این که کل سیب‌زمینی‌های داخل خانه را دور بریزید توجه داشته باشید که نحوه طبخ تمام خوراکی‌ها اهمیت زیادی دارد. بهتر است همیشه سیب‌زمینی‌ها را آب‌پز و پوره کنید، به این ترتیب می‌توانید آن‌ها را به راحتی در کنار ژامبون و استیک هم میل کنید.

خلاصه اینکه اگر نمی‌توانید بیخیال سیب‌زمینی شوید، به طرز پخت آن دقت کنید تا به این زودی‌ها لذت خوردنشان را از دست ندهید.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *