افزایش رشد مو انواع دسر ساده و خوشمزه چاقی صورت رژیم لاغری دکتر کرمانی

مایع لنز

c

برخی از محلولهای شستشو و ضدعفونی لنز طبی رنگی و لنز زیبایی

در حال حاضر محلول لنز در مارک و برندهای مختلف در بازار ایران موجود می باشد که تقریبا تمامی این مایع لنزهای گوناگون چند منظوره میباشند بدین معنا که علاوه بر خاصیت نگهدارنده بودن، خاصیت ضدعفونی کردن لنز چشم را نیز دارند، مایع و محلولهای لنز از قبیل: سولوکر، ماکسیما، رنیو، گینزا، آرین، کلیویک، زیروسون و …

   Solo-care Plus     محلولی است تک مرحله ای، با  دو روش مصرف ( بدون ماساژ، بدون آبکشی  (No rub, no rinse   

۱- لنز را از چشم خارج کنيد (لنز طبی را هميشه با چشم راست شروع کنيد).  ۲- محلول یا مایع تازه لنز را از درون بطری به داخل جا لنزی از قبل تميز شده بريزيد (آنقدر که محلول لنز کاملاً روی لنز را بپوشاند) ۳- لنز چشمی را داخل جالنزی قرار دهيد و آنرا ببنديد (لنز طبی چشم راست را در خانه ای از جا لنزی قرار دهيد که با R علامتگذاری شده) ۴- پس از ۴ ساعت ماندن لنز در محلول،  لنز شما کاملاً ضد عفونی شده و آماده مصرف خواهد بود (اگر جالنزی را باز کرديد، محلول داخل آنرا بايد دور بريزيد).۵- بعد از آنکه لنز را در چشم گذاشتيد، جالنزی را با مایع لنز به دقت آبکشی کنيد و در محيطی بدون گرد و غبار بصورت بسته نشده رها کنيد تا کاملاً خشک شود.

 Solo-care Plus      (با ماساژ، با آبکشی) ضدعفونی ۵ دقيقه ای (Rub and rinse)     

۱- لنز طبی یا لنز رنگی را از چشم خارج کنيد (لنز نمره دار را از چشم راست آغاز کنيد).۲- لنز را در کف دستتان قرار دهيد. چند قطره محلول یا مایع لنز روی آن بريزيد (تا روی لنز را بپوشاند).۳- با نوک انگشت اشاره و به نرمی،  با حرکات رو به جلو و عقب بمدت ۲۰ ثانيه لنز را ماساژ دهيد (تا رسوبات سست شوند).۴- لنز را بخوبی با محلول لنز آبکشی کنيد تا رسوبات سست شده، از روی سطح لنز کنده و شسته شوند.۵- جالنزی را از محلول تازه لنز پر کنيد (آنقدر که محلول کاملاً روی لنز را بپوشاند).۶- لنز را در جالنزی قرار دهيد (لنز طبی یا طبی رنگی چشم راست در خانه ای که با R علامتگذاری شده است).۷- پس از پنج دقيقه ماندن لنز در محلول،  لنز شما کاملاً ضد عفونی شده و آماده مصرف خواهد بود (اگر جالنزی را باز کرديد، محلول لنز داخل آنرا بايد دور بريزيد). ۸- بعد از آنکه لنز را در چشم گذاشتيد، جالنزی را با مایع لنز به دقت آبکشی کنيد و در محيطی بدون گرد و غبار بصورت بسته نشده رها کنيد تا کاملاً خشک شود.

AOSEPT PLUS

۱- لنز را از چشم خارج کنيد (هميشه با چشم راست شروع کنيد).۲- مایع تازه لنز را از درون بطری به داخل جالنزی از قبل تميز شده دارای ديسک مخصوص AO disc بريزيد (آنقدر که محلول لنز کاملاً روی لنز را بپوشاند – تا خطی که روی جالنزی حک شده) . ۳- لنز را داخل جالنزی دارای ديسک مخصوص AO disc قرار دهيد و آنرا ببنديد (لنز چشم راست را در خانه ای از جا لنزی قرار دهيد که با R علامتگذاری شده).۴ – حداقل بمدت ۶ ساعت، لنز را در محلول رها کنيد تا لنز کاملاً ضدعفونی و محلول کاملاً خنثی شود. ۵- بعد از ۶ ساعت، لنز شما کاملاً  ضدعفونی شده و آماده مصرف خواهد بود (اگر درب جا لنزی را باز کرديد، محلول باقيمانده در جالنزی را دور بريزيد).۶- جالنزی را در محيطی بدون گرد و غبار بصورت بسته نشده رها کنيد تا کاملاً خشک شود. با توجه به اينکه محلول AOSEPT PLUS دارای کمترين تعداد مواد شيميايی است، مصرف آن برای افراد مبتلا به حساسيت،به طور خاص توصيه می شود.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *