جدیدترین مطالب پزشکی و سلامت در سایت پزشکین تبلیغاتیک لاک خوب را چگونه انتخاب کنیم

لاک

انتخاب کردن لاک هم یکی دیگر از مشکلات خانم های امروزی میباشد.خیلی از خانم ها مشخصات یک لاک خوب را نمیدانند و انتخاب برای آنها سخت است.در اینجا قصد داریم چگونگی انتخاب یک لاک خوب را بیان کنیم

هر گاه لاک می خرید پس از استفاده می بینید که کیفیت خوب ندارد ؟به صورت حباب حباب می شود پس از خشک شدن؟ در این پست مشخصات یک لاک خوب را بیان می کنیم .
چندین سال قبل کافی بود فقط در  رنگ لاک نتوانید تصمیم گیری  کنید. ولی امروزه علاوه بر انتخاب رنگ باید در باره مات یا درخشان بودن، زر دار بودن ، آبرنگی ،  دانه ای، مخملی ، شب نما و…. یا ساده بودن لاک نیز تصمیم بگیرید.

 

البته تمام این تصمیمات در مرحله دوم پس از انتخاب مارک و قیمت لاک قرارمی گیرد . علاوه بر این ها ، درانتخاب لاک باید به موارد مهم دیگری نیز دقت کرد که معمولا توجه کمتری به آن ها می شود .

 

_ یکی از این موارد غلظت لاک می باشد . اگرلاک رقیق باشد ، به هنگام لاک زدن بر روی ‏ناخن پخش خواهد شد و پوشش یک‌ دستی را ایجاد نخواهد کرد و اگر غلیظ ‏باشد ، لایه ای لخته ‌لخته و برجسته‌ را تشکیل خواهد داد .

 

_ مورد دیگر قلم موی لاک می باشد . قلم مو باید اندازه ای باشد که حداکثر با دو تاسه حرکت  تمام سطح  ناخن را بپوشاند و به اندازه کافی نرم باشد تا هنگام کشیدن روی سطح ناخن اثری به جا نگذارد .

 

_ علاوه براین رشته های قلم موی لاک باید به اندازه کافی محکم باشند تا هنگام لاک زدن کنده نشوند و به لاک خیس نچسبند .

 

_ یک لاک خوب پس از خشک شدن باید کاملا صاف باشد و عاری از هرگونه نقطه ، حباب ، خط ، اثر و ‏ناصافی باشد .

 

توجه کنید هیچگاه دست کودکان زیر ۵ سال را لاک نزنید زیرا باعث ایجاد مسمومیت می شود .

اشتراک:


نظر خود را بیان کنید