افزایش رشد مو انواع دسر ساده و خوشمزه چاقی صورت رژیم لاغری دکتر کرمانی

قطع ریزش مو

مبارزه با ریزش مو ومو خوره با این غذا

شاید تا به حال از مواد زیادی برای جلوگیری از یزش مو وتقویت آن ها استفاده کرده باشید اما نام سالاد گیاهی را که با مصرف آن تمام مشکلات موهای شما را از درون حل کرده باشد را نشنیده باشید .سالاد گیاهی که از درون واز ریشه مشکل موی شما را حل خواهد کرد.

a

غذای تقویت کننده مو
مواد لازم برای تهیه سالاد جو پرک
جوی پرک شده ………….۳۰ گرم
خیار پوست کنده …………..۱عدد
جوانه گندم  ……………..۳۰گرم
گندم پرک شده ………… ۲۰گرم
پیاز پوست کنده …………۱عدد
روغن خار شتر ……. ۲ قاشق غذا خوری
آب لیمو ترش تازه…… ۲ قاشق غذا خوری
کمی نمک

طرز تهیه :
غلات را باهم خوب مخلوط می کنیم خیار وپیاز را ریز خرد کرده وبا مواد مخلوط می کنیم همه مواد را باهم خوب مخلوط کنید .روغن خار شتر وآب لیمو را روی مخلوط بریزید به دلخواه کمی از نمک بریزید ومجددا مخلوط را خوب هم زده وبگذارید برای مدتی بماند تا طعم هم چاشنی مواد به خورد مواد برود .هم جو پرک ومواد دیگر نرم شوند . البته به این نکته توجه داشته باشید اگر معده شما  اگربه حبوبات حساس است می توانید مواد را میکس کنید ویا غلات را ازشب خیس کنید وبعد میکس کنید . با این سالاد می توانیداز درون با تمام مشکلاتی همچون ریزش مو ، موخوره و نازکی موهامبارزه کنید .برای این کار به مدت ۳ ماه وبه طور یک بار در روز تناول کنید .

این سالاد باعث  تامین تمامی عناصری می شود که بدن از درون برای ترمیم موها به آن نیاز دارد .
غلات وجو پرک شده غنی از ویتامین های گروه B بوده که این ویتامین ها برای رشد و تقویت موها وپرپشت شدن موها ویتامینی ضروری ولازم می باشند آب لیمو نه تنها حاوی مقادیر بالایی ویتامین Cمی باشد بلکه یک محرک ریشه مو برای رشد مجدد بوده وباعث تقویت ریشه ودرخشان تر شدن مو می شود پیاز نیز دارای گوگرد بوده که برای رشد مو لازم می باشد .رسیدن مواد ضروری ولازم به مدت ۳ ماه می تواند چرخه رشد موی شما را به حالت طبیعی ونرمال باز گردانده .دوباره موهای سالم درخشان وپرپشت داشته باشید .

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *