جدیدترین مطالب پزشکی و سلامت در سایت پزشکین تبلیغاتعینک آفتابی بزرگ مخصوص چه صورتی است

4b5021eecc6fc825b97da3dbf9ec8425

عینک های آفتابی بزرگ بسیار زیبا و شیک میباشند.اکثر افرادی که از عینک آفتابی استفاده میکنند ترجیح میدهند یک عینک بزرگ انتخاب کنند تا زیبا و جذاب باشند.در این پست به شما خواهیم گفت که عینک آفتابی بزرگ به چه صورت هایی می آید

صورتهای بیضی ( یا تخم مرغی شکل )

 

افرادی که صورت آنها بیضی شکل است می توانند از هر سایز عینکی که دوست دارند استفاده کنند . هم عینکهای گرد و هم عینکهای مربعی شکل برای صورت شما مناسب هستند تا جایی که موهایتان روی عینک را نپوشاند می توانید فریم عینکتان را بزرگ انتخاب کنید.

 

 

صورتهای گرد
افرادی که صورتهای گرد دارند نیز می توانند از عینکهای بزرگ استفاده کنند اما باید در انتخاب شکل عینکشان دقت کنند. عینکهای مربعی شکل برای صورتهای گرد مناسب ترند اما اگر عینکهای گرد را بیشتر می پسندید فریمهایی را انتخاب کنید که پل بزرگی دارند ( پل عینک قسمتی است که روی بینی قرار میگیرد)

 

 

صورتهای چهار گوش

 

عینکهای بزرگ همیشه باید اولین انتخاب زنانی باشد که صورتهای چهار گوش دارند . معمولا” عینکهای گرد برای این صورتها مناسب تر است زیرا استفاده از این نوع عینکها باعث می شود زوایای صورت شما کمتر حس شوند .

 

 

پیشانی های پهن

 

چند مدل صورت مختلف از جمله صورتهای مثلثی ، مربعی و قلبی شکل وجود دارد که پیشانی های پهنی دارند.

معمولا” در این مدل صورتها ، فاصله بین چشمها زیاد است و فکها کوچک و باریک هستند . استفاده از عینکهای بزرگ باعث می شود این عدم تعادل بین بزرگی پیشانی و کوچک بودن فک بیشتر احساس شود و این نوع صورتها کمی نامتناسب به نظر برسند.

اشتراک:


نظر خود را بیان کنید