جدیدترین مطالب پزشکی و سلامت در سایت پزشکین تبلیغاتطرز تهیه کوکی شکلاتی

4391_726

امروز قصد داریم یک شیرینی خوشمزه را به شما عزیزان آموزش دهیم امیدوارم که دوست داشته باشید و از خوردن آن لذت ببرید.کودکان این شیرینی را خیلی دوست دارند.

مواد لازم:‌
  •  آرد: ۲۲۵ گرم
  • پودرکاکائو: ۲۵ گرم
  • آرد برنج: ۵۰ گرم
  • کره: ۲۵۰ گرم
  • پودرشکر: ۶۰ گرم

روش تهیه:

ابتدا کره و پودرشکر را خوب هم می‌زنیم تا پف کند. آرد را به همراه پودرکاکائو مخلوط کرده ۳بار الک می‌کنیم و به مواد اضافه می‌کنیم و تا آخرکار با همزن برقی خوب هم می‌زنیم. وقتی خمیر شلی حاصل خواهد شد، به اندازه یک قاشق سوپ‌خوری از خمیر برداشته در دست فرم می‌دهیم و به حالت یک دایره ساده که کمی خوابیده باشد درمی‌آوریم. شیرینی‌ها را داخل سینی چیده روی پنجره وسط فر که از قبل با دمای ۱۷۰ درجه سانتی‌گراد گرم کرده‌ایم به مدت ۲۰ دقیقه می‌پزیم. می‌توانیم کوکی‌های پخته شده را برای تزئین داخل شکلات سفید ذوب شده شناور کرده سپس روی پنجره توری قرار دهیم و پس از این‌که شکلات سفید خودش را گرفت با خطوط نازکی از شکلات تیره آن را تزئین کنیم.


تمام بچه‌ها خوردن تنقلات را دوست دارند. اما پیدا کردن تنقلات سالم برای بچه‌ها واقعا کار راحتی نیست. اگر بتوانید خودتان برای بچه‌ها تنقلات سالم درست کنید، دیگر خیالتان راحت است. درست کردن این بیسکوییت‌های خوشمزه خیلی سخت نیست. آن ها می‌توانند یک میان‌وعده مناسب برای وقت بازی بچه‌ها باشند.

اشتراک:


نظر خود را بیان کنید