جدیدترین مطالب پزشکی و سلامت در سایت پزشکین تبلیغاتطرز تهیه سالاد مرغ به چهار روش

616l4k88h1h0j34vto0

اگر اضافه‌وزن دارید یا می‌خواهید سالم‌تر غذا بخورید، می‌توانید یکی از وعده‌های غذایی‌تان را با سالاد جایگزین کنید؛امروز قصد داریم چهار مدل سالاد مرغ را آموزش دهیم امیدوارم که از خوردن آن لذت ببرید

اگر اضافه‌وزن دارید یا می‌خواهید سالم‌تر غذا بخورید، می‌توانید یکی از وعده‌های غذایی‌تان را با سالاد جایگزین کنید؛ سالادی که به‌عنوان وعده غذایی خورده می‌شود باید ویژگی‌هایی داشته باشد. یکی از این ویژگی‌ها اضافه کردن یک پروتئین به آن است تا غیر از سبزی‌ها، از گروه پروتئین‌ها هم استفاده کرده باشید. می‌توانید تن ماهی روی سالادتان بریزید اما مرغ همیشه طرفداران بیشتری دارد. برای این‌که سالاد مرغ‌تان تکراری نشود، این ۴ روش را امتحان کنید.

  •  سالاد شاهی و سیب سبز: ۲ فنجان شاهی و اسفناج را درشت خرد کنید،۲ عدد سیب سبز را هم خرد کنید و با پایه سالاد مخلوط کنید. اسم این سالاد خوشمزه و مفید سالاد والدورف است.
  • کاری و چتنی: این سالاد هندی پر از ادویه است. کافی است نصف قاشق چای‌خوری پودر کاری و همان مقدار آب ترشی انبه یا چتنی را با پایه سالاد مخلوط کنید و همراه کاهو یا اسفناج میل کنید.
  • گوجه فرنگی و پیاز قرمز: یک پیاز قرمز درشت را ورقه ورقه کنید و به همراه یک فنجان گوجه فرنگی مینیاتوری با پایه سالاد مخلوط کنید. این ترکیب را روی یک کاسه کاهو بریزید و میل کنید.
  •  پستو: یک‌ونیم فنجان ریحان تازه را ریز خرد کنید. نصف فنجان بادام‌زمینی را هم خرد کنید. سپس ریحان و بادام زمینی را به همراه روغن زیتون روی پایه سالاد بریزید و با اسفناج یا کاهو میل کنید.

اشتراک:


نظر خود را بیان کنید


بهترین کانال « پزشکی و زیبایی » مطالب داغ