افزایش رشد مو انواع دسر ساده و خوشمزه چاقی صورت رژیم لاغری دکتر کرمانی

زیاد کردن ماندگاری بود عطر

یکی از خصوصیات خوب ومورد پسند همه که اکثر ما این خصلت را می پسندیم ،داشتن یک بو و رایحه خوش است .داشتن بوی خوب نه تنها اعتماد به نفس به ما می بخشد بلکه در داشتن روحیه ا شاد وآرام به ما کمک می کند .اما اکثر اسپری ها وعطرها بوی ماندگار ندارند آیا روشی که بتوان این بوها را ماندگار ویا طولانی تر کرد هست ؟

un

۱ )عطر را روی لباس نزنید .
بعضی اوقات فکر می کنیم با عطر زدن به لباس بوی آن را ماندگار تر می کنیم اما نه تنها این گونه نیست بلکه در بعضی موارد باعث ایجاد لکه بر روی لباس خود می شویم .به جای اینکار بهتر ست عطر را مستقیم بر روی بدن خود بزنید تا توسط حرارت طبیعی بدن این بو فعال وبرای مدت قابل توجهی طولانی تر از زمان گذشته باقی بماند .

۲ )عطر یا اسپری را بر روی پوست مالش ندهید .
با مالش دادن عطر ویا اسپری بر وی بدن خود ریز مولکول های موجود در عطر را سرکوب کرده واز بین می برید وحتی ممکن است بویی که از این عطر به مشام می رسد با آن چیزی که شما خرید کرده اید بسیار متفاوت باشد زیرا این عمل باعث به وجود آمدن بویی متفاوت از عطر خود شما می شود . به جای این کار اسپری را حدود ۲۵-۱۵ سانتی متر از پوست خود فاصله داده واسپری کنید . اسپری کردن به این روش باعث ماندگاری بیشتر عطر وپخش عطر به طور مساوی بر روی پوست شده وعطر شما همان بوی اصلی خود را می دهد.

۳ ) بهترین جا برای اسپری عطر کجاست ؟
مطمئن هستم همه شما پاسخ این سوال را می دانید که در نقاط نبض می باشد .اما بهترین نقاط نبض که رگ های خونی متصل به شریان اصلی قلب از آن عبور می کنند در پشت گوش ها ، پایه گلو ،در داخل مچ وداخل آرنج وهمچنین در پشت زانو می باشد.

۴ ) مرطوب کردن پوست قبل از استفاده از عطر
آیا می دانید یک عطر مشابه در یک پوست چرب دارای ماندگاری بالاتری نسبت به یک پوست خشک می باشد ؟
این یک واقعیت علمی اثبات شده است .بسیاری از افراد داشتن پوست چرب را یک مشکل می دانند اما نوبت به محصولات مراقبت از پوست که می رسد تازه متوجه می شوند که این یک رحمت ویک برکت است ! بنابر این اگر شما دارای پوست خشک هستید قبل از استفاده از عطر بر روی پوستتان آن را مرطوب کنید تا عطر شما بوی ماندگار تری داشته باشد .

۵ ) اسپری در برس موی سر.
اگر شما می خواهید مطمئن شوید که عطر شما مدت طولانی تری خواهد ماند می توانید کمی از عطر خود بر روی برس موی خود با اسپری کنبد وموهای خود  را با این برس شانه بزنید . با این کار موقع راه رفتن عطر وبوی فوق العاده شما در فضا پخش خواهد شد.

۶ )استفاده از چند نمونه عطر.
داشتن عطر وبوی خوش بسیار خوب است اما همانطور که می دانیم در هر جایی عطری مناسب همان مکان وموقعیت باید استفاده کرد با توجه به غلظت وبوی عطر ها در میهمانی ها ومجالس می توان از چند نوع عطر ورایحه استفاده کرد اما به یاد داشته باشید بیش تر از ۳ نوع عطر استفاده نکنید شما که نمی خواهید بوی عطر شما در بخش دیگر شهر هم بپیچد !ویا می توانید از محصولات مراقبت از پوست با رایحه ها وعطر های متفاوت دارند استفاده کنید مثلا لوسیون ها ویا ادکلن و…اما به یاد داشته باشید عطر دارای بالاترین غلظت وبو در بین این محصولات است .

۷ ) قرار دادن عطردر مکان درست.
محصولات مراقبت از پوست وعطر هارا  در برابر دشمنانشان محافظت کنید :رطوبت ،گرما ونورسه مکانی که محصولات شما را تبخیر می کنند ویا باعث واکنش های شیمیایی در آن ها می شوند .از نبودن محصولات خود در این مکان ها مطمئن شوید وآن ها را در جای خشک وخنک ودور از نور مستقیم خورشید نگه دارید . همچنین خرید عطر به صورت بطری های اسپری در برابر تبخیر وواکنش های شیمیای هوا  جلوگیری می کند .

۸ ) رایحه تند انتخاب کنید .
اگر دوست دارید عطر شما بوی ماندگار تری داشته باشد از عطر هایی با بوی تند استفاده کنید .عطر هایی که دارای پایه تند با رایحه های مختلف از این نوع نعناع هندی ،وانیل، کندر ، کاج، سرو ، و غیره باشند .

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *