جدیدترین مطالب پزشکی و سلامت در سایت پزشکینرول های فانتزی پیک نیک

0a827b1b29

امروز قصد داریم رول های خیلی خوشمزه ای را آموزش دهیم که مخصوص گردش و پیک نیک میباشد.امیدوارم که دوست داشته باشید و از خوردن آن لذت ببرید.

مواد لازم براي ۲۰ رول:

  •  پنير گوداي ورقه‌اي: ۱۰ ورق
  •  اسفناج پخته‌شده: يك ليوان
  •  پياز متوسط: يك عدد
  •  روغن زيتون: به ميزان لازم
  •  ژامبون مرغ يا گوشت: ۴ تا ۵ ورق

روش تهيه:

اين رول‌ها بسيار كوچك و فانتزي هستند و در عين حال كه آماده‌كردن‌شان كار بسيار ساده‌اي است، ماندگاري خيلي خوبي دارند و به همين شكل سرد سرو مي‌شوند و مي‌توانيم براي پيك‌نيك چند ساعت آن‌ها را داخل ظرف دربسته‌ نگهداري و سپس با همان كيفيت سرو كنيم. ابتدا پنير گودا را از طول به ۲ قسمت تقسيم مي‌كنيم، ژامبون‌ها را نيز به شكل نواري برش داده طوري كه تقريبا به اندازه پنيرها باشند.
پياز را به صورت نگيني خيلي ريز خرد مي‌كنيم، با روغن‌زيتون داخل تابه‌اي مناسب ريخته و كمي تفت مي‌دهيم تا پيازها بلوري شوند. اسفناج را به پياز اضافه كرده و كاملا همه مواد را با هم سرخ مي‌كنيم تا عطر خوش آنها متصاعد شود. مواد اسفناج و پياز را كنار مي‌گذاريم تا سرد شوند. يك تكه ژامبون روي پنير قرار داده ميان آن مقداري اسفناج سرخ‌شده مي‌گذاريم و لوله مي‌كنيم، رول‌هاي آماده شده را كنار هم مي‌چينيم و حتما آن‌ها را در ظرف در بسته قرار مي‌دهيم چون پنير خشك مي‌شود. در نهايت روي رول‌ها را فلفل سياه سابيده‌شده مي‌پاشيم.

اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)