جدیدترین مطالب پزشکی و سلامت در سایت پزشکین تبلیغاترول های فانتزی پیک نیک

0a827b1b29

امروز قصد داریم رول های خیلی خوشمزه ای را آموزش دهیم که مخصوص گردش و پیک نیک میباشد.امیدوارم که دوست داشته باشید و از خوردن آن لذت ببرید.

مواد لازم برای ۲۰ رول:

  •  پنیر گودای ورقه‌ای: ۱۰ ورق
  •  اسفناج پخته‌شده: یک لیوان
  •  پیاز متوسط: یک عدد
  •  روغن زیتون: به میزان لازم
  •  ژامبون مرغ یا گوشت: ۴ تا ۵ ورق

روش تهیه:

این رول‌ها بسیار کوچک و فانتزی هستند و در عین حال که آماده‌کردن‌شان کار بسیار ساده‌ای است، ماندگاری خیلی خوبی دارند و به همین شکل سرد سرو می‌شوند و می‌توانیم برای پیک‌نیک چند ساعت آن‌ها را داخل ظرف دربسته‌ نگهداری و سپس با همان کیفیت سرو کنیم. ابتدا پنیر گودا را از طول به ۲ قسمت تقسیم می‌کنیم، ژامبون‌ها را نیز به شکل نواری برش داده طوری که تقریبا به اندازه پنیرها باشند.
پیاز را به صورت نگینی خیلی ریز خرد می‌کنیم، با روغن‌زیتون داخل تابه‌ای مناسب ریخته و کمی تفت می‌دهیم تا پیازها بلوری شوند. اسفناج را به پیاز اضافه کرده و کاملا همه مواد را با هم سرخ می‌کنیم تا عطر خوش آنها متصاعد شود. مواد اسفناج و پیاز را کنار می‌گذاریم تا سرد شوند. یک تکه ژامبون روی پنیر قرار داده میان آن مقداری اسفناج سرخ‌شده می‌گذاریم و لوله می‌کنیم، رول‌های آماده شده را کنار هم می‌چینیم و حتما آن‌ها را در ظرف در بسته قرار می‌دهیم چون پنیر خشک می‌شود. در نهایت روی رول‌ها را فلفل سیاه سابیده‌شده می‌پاشیم.

اشتراک:


نظر خود را بیان کنید