جدیدترین مطالب پزشکی و سلامت در سایت پزشکین تبلیغاتراهکار لاغر شدن افراد دیابتی به شیوه جدید

K1421222121

قابل توجه افراد دیابتی که می خواهند به تناسب اندام برسند بخوانید در این جا راهکار لاغر شدن افراد دیابتی به شیوه جدید با جزئیات کامل در ادامه مطلب .

برای آنکه وزن‌تان را کاهش دهید، به طور حتم باید کالری کمتری مصرف کنید و فعالیت بدنی‌تان را افزایش دهید. جالب است بدانید در این میان یک کلید جادویی هم وجود دارد. طبق تحقیقی که در مجله Diabetic Care به چاپ رسید، مشخص شد، زنان دیابتی که می ‌خواهند وزن کم کنند، وقتی فرصت صحبت‌ کردن با شخص دومی را پیدا می ‌کنند، راحت ‌‌تر لاغر می ‌شوند. متخصصان به این ترتیب روش جدیدی ابداع کرده و نام آن را مکالمات انگیزشی گذاشته‌اند. در واقع طی یک گفتگو، مشاور سؤالاتی کاملاًً روشن درباره موانع و مسائل فرد چاق از او می ‌پرسد و هیجان و تمایل کم‌ کردن وزن را در او افزایش می‌ دهد.

محققان آرکانزاس دانشگاه علوم پزشکی در آمریکا برای ۲۱۷ زن مبتلا به دیابت نوع ۲ که از اضافه وزن رنج می ‌بردند، این موضوع را آزمایش کردند. تمامی این افراد، میزان کالری مصرفی خود را پایین آورده و به ‌طور مرتب ورزش کردند. نیمی از این زنان نیز هر دو یا سه ماه یک بار تمایل داشتند با یک مشاور صحبت کنند.

 

پزشکین : راهکار لاغر شدن افراد دیابتی به شیوه جدید

اشتراک:


نظر خود را بیان کنید