افزایش رشد مو انواع دسر ساده و خوشمزه چاقی صورت رژیم لاغری دکتر کرمانی

راهنمای استفاده از تست بارداری

 

 

  • در صورتی که نتیجه تست منفی باشد و هنوز پریود نشده اید، چند روز یا یک هفته دیگر صبر کنید و مجددا از بی بی چک استفاده کنید؛ شاید تخمک گذاری دیرتر از زمانی که تصور می‌کردید انجام شده باشد و هنوز برای انجام تست حاملگی زود اقدام شده است.

بچه دار شدن یکی از اصلی ترین انگیزه های برای ازدواج به صورت کلی فرزند حاصل و ثمره ازدواج است؛ تشخیص اینکه چه زمانی شما باردار شده اید کار چندان آسانی نیست و نمی توان به چند نشانه ساده اکتفا کردن؛ به همین سبب پزشکان استفاده از بی بی چک را توصیه می کنند؛ در این مطلب قصد آموزش استفاده از این وسیله را داریم

امروز با پیشرفت علم تست‌های خانگی برای پی بردن به باردار بودن یا نبودن وجود دارد. تستهای حاملگی خانگی، وجود یکی از هورمونهای نشانگر حاملگی به نام “گونادوتروپین جفتی انسان” یا hCG را در ادرار نشان می‌دهد.‌ای هورمون توسط سلول‌های جفت تولید می‌شود و زمانی که تخمک بارور می‌شود، ۶ روز بعد از حاملگی و در رحم قرار می‌گیرد و بعد از آنکه در خون جریان یافت میزان این هورمون روز به روز افزایش پیدا می کند.
سپس به مدت چهارده روز بعد از حاملگی، دقیقا زمانی که شما انتظار دارید پریود شوید، این هومورن در ادرار شما تشخیص و نتیجه‌ی حاملگی مثبت می‌شود.
برخی از تستهای حاملگی ممکن است بتوانند این هورمون را در ادرار شما تشخیص دهند و نتیجه مثبت برای حاملگی را اعلام کنند، میزان هورمون HCG در ادرار در روزهای پس از لقاح، در افراد مختلف متفاوت است.
ممکن است از انواع تست‌های موجود در بازار، یک یا تعداد کمی از آن‌ها تا اندازه‌ای دقیق باشند که بتوانند در اولین روز از پریود بعدی، سطح هورمون HCG را تشخیص داده و نتیجه آزمایش بارداری رو مثبت نشان دهند.
در صورتی که نتیجه تست منفی باشد و هنوز پریود نشده اید، چند روز یا یک هفته دیگر صبر کنید و مجددا از بی بی چک استفاده کنید؛ شاید تخمک گذاری دیرتر از زمانی که تصور می‌کردید انجام شده باشد و هنوز برای انجام تست حاملگی زود اقدام شده است.
به این دلیل که ادرار در صبح بیشترین غلظت رو دارد برای به دست آوردن بهترین نتیجه باید از اولین ادرار خود، صبح زود استفاده کنید.
اگر قصد باردار شدن دارید، با داشتن رابطه جنسی یک روز درمیان شانس بارداری شما افزایش پیدا میکند و با این کار نیاز نیست که زمان دقیق تخمک گذاری شما را محاسبه کنید.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *