افزایش رشد مو انواع دسر ساده و خوشمزه چاقی صورت رژیم لاغری دکتر کرمانی

رابطه بروز مسمومیت با فنجان های آلوده

  • اگر قرار است در محل کارتان چای یا نوشیدنی دیگری را بنوشید، بهتر است تقاضای خرید یک ماشین ظرف‌شویی برای شرکت را مطرح کنید؛ چراکه ماشین‌های ظرف‌شویی، با ریختن آب داغ روی ظرف‌ها، احتمال ماندگار شدن میکروب در آنها را کاهش می‌دهند.

 

دانه‌های چایی که در قوری می‌ریزید تقصیری ندارند! مشکل جای دیگری است. مشکل درست روی میز شما جا‌خوش‌کرده.

در اطراف همین لیوانی که روزها با آن چای می‌نوشید و صبح‌ها در آشپزخانه محل کارتان شسته می‌شود. محققان می‌گویند چای خوردن در لیوانی که در آبدارخانه ادارات شسته می‌شود، می‌تواند شما را بیمار کند. به گفته آنها، وقتی آبدارچی سازمان، ۲۰فنجان را با یک اسفنج می‌شوید، زمینه را برای انتقال باکتری‌ها و میکروب‌های جاخوش‌کرده در هر لیوان، به لیوان دیگر فراهم می‌کند.

به گفته آنها، اگر قرار است در محل کارتان چای یا نوشیدنی دیگری را بنوشید، بهتر است تقاضای خرید یک ماشین ظرف‌شویی برای شرکت را مطرح کنید؛ چراکه ماشین‌های ظرف‌شویی، با ریختن آب داغ روی ظرف‌ها، احتمال ماندگار شدن میکروب در آنها را کاهش می‌دهند؛ اما وقتی لیوان‌ها با آب ولرم شسته می‌شوند و همه آنها با یک اسکاچ تمیز می‌شوند، احتمال دچارشدن مصرف‌کنندگان‌شان به اسهال، درد شکمی، تهوع یا بیماری‌های ویروسی و باکتریایی، افزایش پیدا می‌کند.

درصورتی‌که امکان تهیه ماشین ظرف‌شویی برای سازمان‌تان وجود ندارد، از مسئولان آبدارخانه بخواهید که اسفنج‌های ظرف‌شویی را مدام عوض کنند و بعد از هر بار استفاده آنها را با دقت بشویند.

 منبع : سلامت نیوز

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *