جدیدترین مطالب پزشکی و سلامت در سایت پزشکین تبلیغاتدرمان کبد چرب با تهیه این معجون

download

در اثر انباشته شدن چربی در بدن کبد چار گرفتن چربی می شود و به این می گویند کبد چرب که خودش عامل بیماری زا هست در این مطلب شما را آشنا می کنیم با  درمان کبد چرب با تهیه این معجون .

در اهمیت کبد، به عنوان یکی از مهمترین اندام‌های بدن، جای بحث وجود ندارد. عملکرد کبد شامل کمک به گوارش غذای مصرفی و از بین بردن تمام چربی‌ها و سموم وارد شده به اندام‌هایمان است.

 نقش کبد در سلامت کل بدن حیاتی است، اما تمام مواد سمی و غذاهای فرآوری شده‌ای که دفع می‌کند، بر سلامت خود کبد اثر منفی می‌گذارد. بنابراین زمانی که کبد به درستی فعالیت خود را انجام نمی‌دهد، سلامت کل بدن تهدید می‌شود.از این رو، باید به سلامت کبد اهمیت دهید تا سلامت کل بدن را تضمین کرده باشید. برای این کار کافی است گاهی اوقات سموم کبد را از بین ببرید که به این منظور، ما نوشیدنی مفیدی را به شما معرفی می‌کنیم که به راحتی قابل تهیه و مصرف است.
مواد مورد نیاز و طرز تهیه و مصرف

    ۱۲۵ گرم کلم پیچ تازه
یک تکه زنجبیل – دو سانتی متر
۲۵ گرم کرفس
۱۰ گرم نعناع
۲۵۰ گرم گلابی تازه
یک عدد لیمو ترش
۵۰۰ میلی لیتر آب

در ابتدا باید گلابی، کلم پیچ، کرفس و زنجبیل را خرد کنید. سپس آن‌ها را درون یک مخلوط کن ریخته و با یک لیوان آب مخلوط کنید تا خوب ترکیب شوند.
در مرحله بعد، بقیه آب، نعناع و آب لیمو را به ترکیب اضافه کرده و دوباره هم بزنید. سپس آن را درون یک لیوان ریخته و میل نمایید. بهتر است این نوشیدنی را دو نوبت در روز – صبح و عصر – مصرف کنید.

 

پزشکین : درمان کبد چرب با تهیه این معجون 

اشتراک:


نظر خود را بیان کنید