جدیدترین مطالب پزشکی و سلامت در سایت پزشکین تبلیغاتدرمان سینوزیت با کاهش کالری غذا

sinusitis3

سینوزیت که یک بیماری حساسیتی و گاهی عفونی می باشد و در فصل سرما بروز می کند درمان قطعی ندارد جز رعایت برخی موارد تا تشدید نشود در این جا اشاره می کنیم به درمان سینوزیت با کاهش کالری غذا .

محسن ناصری درباره راه‌های پیشگیری از پیری و بیماری اظهار داشت: اگر فردی کالری غذایش را کاهش دهد, از بروز پیری پیشگیری کرده است چرا که کم خوردن موجب تنظیم سیستم‌های داخلی بدن می‌شود.

به گفته وی بسیاری از مشکلات فکری و مشکلات قاعدگی زنان به دلیل خوردن غذا بیش از حد است, بسیاری از افراد عادت کرده‌اند سر ساعتی غذا بخورند, حتی با وجود اینکه گرسنه نیستند, یعنی قبل از هضم غذای قبلی غذای بعدی وارد معدع می‌شود, بسیار مضر است.

رئیس مرکز تحقیقات کارآزمایی بالینی طب سنتی دانشگاه شاهد افزود: اتوفاژی واژه ای است که باید به آن بسیار تعمق کرد چرا که اتوفاژی یعنی توانایی سلول‌ها به پاکسازی خودشان به معنای دیگر کم کردن غذای مصرفی نظم درون سلولی را افزایش می‌دهد که در طب سنتی به پاکسازی بدن از مواد زائد شهرت دارد.

سینوزیت با دارو خوب نمی‌شود

ناصری عنوان کرد: بسیاری از سینوزیت‌های مزمن با کم‌خوری از بین می‌رود, باید گفت که سینوزیت با دارو خوب نمی‌شود و اگر غذاهایی را بر اساس بیماری سینوزیت به فرد بدهیم بسیار به رفع آن کمک می‌کند.

وی بیان کرد: در تحقیقی برای رفع ورم و التهاب, دو گروه از موش‌های آزمایشگاهی انتخاب شدند که به گروهی کم غذا دادند و به گروه دیگر غذای بیشتر, در پایان نتیجه تحقیق اینگونه بود که موش‌هایی که غذا کمتر خورده بودند, ورم و التهاب آنها بهتر شده بود.

مادران برای غذاخوردن به بچه‌هایشان زیاد اصرار نکنند

رئیس مرکز تحقیقات کارآزمایی بالینی طب سنتی دانشگاه شاهد خاطرنشان کرد: مادران برای غذاخوردن به بچه‌هایشان زیاد اصرار نکنند چرا که مصرف بیش از حد غذا موجب تنبل شدن آنها می‌شود و این بچه‌ها نسبت به دیگر بچه‌ها کمتر فعالیت خواهند داشت.

پزشکین : درمان سینوزیت با کاهش کالری غذا

اشتراک:


نظر خود را بیان کنید