افزایش رشد مو انواع دسر ساده و خوشمزه چاقی صورت رژیم لاغری دکتر کرمانی

درمان سیاهی زیر بغل

درمان سیاهی زیر بغل
زیر بغل سیاه ویا تیره رنگ ممکن است به دلایل زیادی ایجاد شود از جمله اصلاح برداشتن مو ،کرم های موبر، عرق بیش از حد، استفاده بیش از حد از دئو دورانت های الکلی و.. ودر موارد نادر می تواند دلیل یا نشانه ای از یک بیماری شناخته شده آکانتوز آکانتوز باشد در غیر این صورت داروهای خانگی ساده وطبیعی برای این درمان سحر وجادو می کنند.

cxz

سیب زمینی
سیب زمینی دارای اسید ملایم است و به عنوان یک عامل سفید کننده طبیعی عمل می کند. زیر بغل را به طور منظم با یک قطعه نازک از سیب زمینی پاک کنید وسپس با آب ولرم شستشو دهید این عمل به تدریج تیره شدن پوست را کاهش می دهد .

خیار
خیار دارای خواص سفید کننده موثروملایم می باشد به طوری که اگر هر روز در حمام زیر بغل را با بایک تکه خیار مالش دهید پوست زیر بغل به مرور روشن خواهد شد .

لیمو
خواص اسیدیته لیمو ،باعث پوسته پوسته شدن پوست و از بین بردن سلول های مرده از سطح پوست می شودبدین ترتیب زیر بغل تیره وسیاه را روشن می کند . زیر بغل خود را با یک قطعه لیمو،ماساژ دهید وبرای چند دقیقه صبر کنید ، و سپس بشویید. به خاطر خواص اسیدیته در لیمو بهتر است بعد از استفاده حتما از یک مرطوب کننده استفاده کنید تا پوست خسک وحساس نشود.

سرکه
مقداری آرد برنج با کمی سرکه مخلوط کنید این خمیر را در زیر بغل تیره وسیاه خود بگذارید ومدت یک ربع تا ده دقیقه نگه دارید سرکه نه تنها دارای خواص آنتی باکتریال میباشد و باکتریهایی را که باعث بوی بد عرق می شوند را از بین می برد ،دارای خواص روشن کننده نیز می باشد .

ماست
ماست ساده یک محصول از آشپزخانه ،که به روشن کردن زیر بغل تیره وسیاه می تواند کمک کند . روزانه در حالی که در حمام هستید ،چند دقیقه ۱۰-۱۵ بگذارید بر روی پوست بماند ویا می توانید آن را بگذارید در آخرین مرحله شویید وسپس تفاوت را احساس کنید اگر ماست ندارید از شیر مخلوط با کمی آرد برنج ویا کشک استفاده کنید این عمل نیز می تواند کار ساز و موثر باشد .

روغن نارگیل
ویتامین های موجود در روغن نارگیل آن را برای درمان پوست ایده آل می سازد . به آرامی منطقه زیر بغل تیره را به حالت E ماساژ دهید. ماساژروغن نارگیل را حدود ۵ دقیقه قبل از دوش گرفتن انجام دهید وسپس آن را بشوئید . ماساژ روغن بر روی پوست مانند یک دئو دورانت روشن کننده عمل می کند همچنین می توانید روغن نارگیل را با شکر قهوه ای مخلوط کنید ودر حالی که در حمام هستید زیر بغل خود را با آن ماساژ دهید وبعد از چند دقیقه بشوئید.

عسل
عسل خوب برای خواص تسکین دهنده، ضد باکتری و روشن آن شناخته شده است . مقدار کمی از عسل را زیر بغل گسترش دهید اجازه دهید ۵ دقیقه بماند و سپس بشوئید. شما همچنین می توانید عسل را با کمی ماست یا شیر مخلوط کنید و در حالی که در حمام هستید زیر بغل خود راماساژ دهید تکرار روزانه این عمل باعث می شود نتایج قابل توجه وخوبی برای روشن شدن پوستتان بگیرید.

جوش شیرین
جوش شیرین نیز می تواند به شما کمک کند زیر بغل تیره سیاه وکدر خود را روشن کنید . فقط جوش شیرین را با کمی آب مخلوط کنید و زیر بغل خود را باآن ماساژدهید این چاره خانگی و طبیعی این مشکل است. حذف سلول های مرده انباشته شده در زیر بغل باعث درمان تیرگی آن می شود .

آلوئه ورا
آلوئه ورا نیز می تواند به عنوان درمان طبیعی برای زیر بغل تیره وسیاه استفاده شود. فقط ژل آلوئه ورا را زیر بغل خود ماساژ دهید وبرای ۱۰-۵ دقیقه صبر کنید وسپس با آب پاک کنید . ژل آلوئه ورا به آرامی باعث لایه برداری می شود، پوست شما را تغذیه ونرم می کند .

ودر نهایت به شما توصیه می کنم که زیر بغل خود را به پزشک هم نشان دهید تا پزشک آن را چک کند تا از لحاظ داشتن ویا نداشتن بیماری خاصی مطمئن شوید .

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *