جدیدترین مطالب پزشکی و سلامت در سایت پزشکین تبلیغاتدرمان سردرد با شیر و دارچین تا زمان نوشیدن شیر

درمان سردرد با شیر و دارچین تا زمان نوشیدن شیر

023257947001115102a

 

متخصصان تغذیه بیان کرده اند درمان سردرد با شیر و دارچین تا زمان نوشیدن شیر و این که این ماده غذایی مقوی را در برنامه غذایی کودکان خود قرار دهید بخوانید در این جا گفته های مفید درباره شیر را .

روزانه توصیه شده که کودکان زیر هفت سال یک و نیم تا دو لیوان شیر بخورند همچنین پسر‌ان در سن بلوغ سه لیوان و دختر‌ان در سن  رشد و بلوغ دو ونیم لیوان بهتر است شیر بنوشند.

وی ادامه داد: افراد بزرگسال و سالمندان دو لیوان و زنان شیرده و باردار ۳.۵ تا چهار لیوان شیر در کنار مصرف سایر لبنیات بهتر است مصرف کنند.

این متخصص تغذیه گفت: می توان برای راحت خوردن شیر در طول روز، این میزان را در فواصل مختلف میل کرد.افرادی که دچار دل‌پیچه و نفخ می شوند بهتر است شب‌ها شیر بنوشند.

معظمی افزود: مصرف شیر به عنوان میان وعده نیز بسیار توصیه شده حتی می توان آن را با غذا و انواع سوپ‌ها مصرف کرد البته به شرطی که زیاد نجوشد تا خواص آن از بین برود.

وی ادامه داد: مصرف شیر به هنگام صبحانه باعث افزایش فعالیتهای مغزی شده و برای جوانان و کودکان مناسب است.

این متخصص تغذیه گفت: برای رفع طب سرد شیر می توان آن را با عسل و دارچین مصرف کرد.مصرف شیر به طور کلی قبل از خواب،علاوه بر اینکه از نفخ کردن جلوگیری می‌کند، باعث افزایش آرامش در افراد و جذب بیشتر کلسیم می شود.

پزشکین : درمان سردرد با شیر و دارچین تا زمان نوشیدن شیر

اشتراک:


نظر خود را بیان کنید


بهترین کانال « پزشکی و زیبایی » مطالب داغ