جدیدترین مطالب پزشکی و سلامت در سایت پزشکین تبلیغاتدرمان درد مفاصل با رایحه درمانی

download (1)

اطلاعات پزشکی در مورد رایحه درمانی و اثرات این درمان بر بیماریهای مفصلی را بیان می کنیم .

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: بوییدن و استعمال عطر به خصوص عطر یاس، عنبر، مشک برای مبتلایان به دردهای مفاصل بسیار مفید است.

علیرضا عباسیان متخصص طب سنتی درباره تدابیر ورزش افراد مبتلا به دردهای مفاصل اظهار داشت: مهمترین مسئله‌ای که افراد دچار دردهای مفاصل باید رعایت کنند, کم خوری است.هرچه قدر غذا کمتر مصرف شود معده غذا را به خوبی هضم کرده و مواد زائد کمتری درد بدن تولید می‌شود و همین مسئله از بروز دردهای مفاصل جلوگیری می‌مند.

شنا در چشمه آب گوگردی بسیار برای مبتلایان به دردهای مفصلی مفید است
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران افزود: شنا در چشمه آب گوگردی بسیار برای مبتلایان به دردهای مفصلی مفید است و این افراد می‌توانند به ازای هر ۵ لیترآب ۳ گرم گوگرد حل کرده به عنوان آب گوگردی در وان حمام استفاده کنند.

ورزش معتدل یعنی نه خیلی کم و نه خیلی زیاد
عباسیان عنوان کرد: استفاده از سونای خشک و ورزش یک ساعت قبل از غذا و یا دو ساعت بعد از هضم غذا برای این افراد مناسب است البته باید توجه داشته باشند که ورزش معتدل یعنی نه خیلی کم و نه خیلی زیاد باشد.

وی ادامه داد: بوییدن و استعمال عطر به خصوص عطر یاس، عنبر، مشک برای مبتلایان به دردهای مفاصل بسیار مفید است.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران بیان کرد: در دست کردن انگشتر طلا برای زنان مفید است چرا که طلا دارای طبع گرم است و بیماری مفاصل دارای طبع سرد به همین دلیل برای زنان مبتلا به دردهای مفاصل مفید است.

عباسیان گفت: پرهیز از تغییرات روحی شدید به خصوص عصبانی شدن بسیار برای کاهش دردهای مفصلی مفید است.

 

پزشکین : درمان درد مفاصل با رایحه درمانی

اشتراک:


نظر خود را بیان کنید