جدیدترین مطالب پزشکی و سلامت در سایت پزشکین تبلیغاتدانستنی هایی در مورد شخصیت شناسی افراد

personality-psychology-gh024

مطالعات روانشناسان بر روی شخصیت شناسی افراد انجام شده که در این جا دانستنی هایی در مورد شخصیت شناسی افراد از روی جسم آنان می پردازیم با ما همراه باشید .

کارشناسان دریافته‌اند چهره افراد می‌تواند نشان‌دهنده خصلت‌های روانی شخصیت آنها باشد.
گفتنی است، در یک تحقیق که توسط دانشگاه بولدرکرادو در جریان مسابقات فوتبال سال ۲۰۱۲ بر روی فوتبالیست‌ها انجام شد این نتایج به دست آمد که افرادی که چهره‌های بزرگ دارند و فاصله بین دو استخوان گونه آنها به صورت افقی از هم زیادتر از حد معمول است به ویژه مردان تمایل بیشتری به رفتار‌های پرخاشگرانه دارند.
بررسی‌ها نشان می‌دهند، کارشناسان بر این اساس دریافتند افرادی مانند فوتبالیست مشهور وین رونی دچار رفتارهای پرخاشگرانه بیشتری به نسبت افراد دارای چهره لاغر و کشیده هستند.
همچنین از نحوه قرار گرفتن انگشتان دو دست بر روی هم به صورت قلاب نیز می‌توان شخصیت روانی افراد را تشخیص داد به این صورت که چنانچه انگشت شصت دست راست بر روی دست چپ قرار بگیرد، نشان دهنده کنترل نیمه راست مغز بر بدن و شخصیت خلاق و تخیلی در افراد است.
کارشناسان علوم روانشناسی اعتقاد دارند نوع چهره افراد و فاصله اجزای صورت از همدیگر نوعی پارامتر تشخیصی برای شناسایی خصوصیات روانی و شخصیتی افراد است.
پزشکین : دانستنی هایی در مورد شخصیت شناسی افراد 
اشتراک:


نظر خود را بیان کنید