جدیدترین مطالب پزشکی و سلامت در سایت پزشکین تبلیغاتخیار بخورید تا صورتتان چاق شود

خیار بخورید تا صورتتان چاق شود

images

 

صورت گرد و پر همیشه جذاب است اگر جز افرادی هستید که صورت لاغر دارید در این جا شما را با خواص خیار آشنا می کنیم همراه ما باشید با این مطلب که خیار بخورید تا صورتتان چاق شود .

میوه های مفید برای چاق کردن صورت -بسیاری از اشخاص صورت کوچک و لاغری دارند و مخصوصا کسانیکه در رژیم هستند صورت آنها لاغرتر می شود برای این افراد توصیه هایی دارید که برای از بین بردن لاغری صورت بسیار مفید است و مثمر ثمر است

بررسی‌های جدید دانشمندان نشان می‌دهند خیار و گلابی در گروه میوه‌های پر‌آب تلقی می‌شوند که خواص بسیاری برای پوست و از بین بردن لاغری صورت دارند.

میوه‌هایی برای جلوگیری از لاغری موضعی صورت

استفاده از این دو میوه و ماساژ مداوم پوست با این دو میوه طلایی از لاغری موضعی در ناحیه صورت جلوگیری کرده و باعث می‌شود صورت پُرتر به نظر برسد.

نوشیدن مقدار مناسبی از آب نیز باعث تأمین آب میان بافتی صورت شده و صورت پر حجم و عضلات آن قوی می‌شود. گنجاندن میوه‌هایی مانند خیار و گلابی در وعده‌های غذایی تأثیر زیادی در شادابی و نشاط پوست و چاق‌تر به نظر رسیدن آن می‌شود.

همچنین مصرف پودر جوانه گندم همراه با ماست نیز بعد از غذا می‌تواند به چاقی موضعی در نقاط مختلف بدن کمک کند.اما اگر می‌خواهید تنها صورت‌تان چاق شود به حداکثر دو قاشق جوانه گندم همراه با ماست اکتفا کنید.

مصرف هویج، میوه و سبزیجات تازه نیز در طول روز باعث می‌شوند که به سلول‌های پوست آبرسانی شوند و پوست همیشه پر و شاداب به نظر برسد.

 

پزشکین : خیار بخورید تا صورتتان چاق شود

اشتراک:


نظر خود را بیان کنید