جدیدترین مطالب پزشکی و سلامت در سایت پزشکین تبلیغاتخرید از قنادی ممنوع

4532322c

خرید از قنادی ممنوع…. چرا؟ معمولا خانم ها به دلیل اعتماد به نفس نداشتن کافی برای مراسم های تولد و سالگرد ازدواج کیک را از قنادی میخرند اما ما به شما پیشنهاد میکنیم با این عکس ها و تزیینات کیک های خانگی درست کنید و خودتان تزیین کنید

 فقط در لبه‌های کیک، بیسکویت‌های رنگی، شیرینی‌های کوچک نخودچی یا هر شیرینی کوچک و زیبایی که در خانه دارید را بچینید و از کیک زیبای‌تان لذت ببرید. این کیک به درد این می‌خورد که روی آن شمع بگذارید.


چند بیسکویت گرد روی کیک بچینید. روی آن‌ها کمی خامه بمالید و روی خامه از تزئینات رنگی خوراکی استفاده کنید. شما چند بادکنک زیبا روی کیک دارید. برای ساخت نخ بادکنک‌ها می‌توانید از مارش‌ملون یا پاستیل‌های دراز استفاده کنید.


توت‌فرنگی یا یک میوه دیگر را انتخاب کنید. آن را ورقه ورقه کرده و از حاشیه بیرونی کیک شروع کنید. ورقه‌های میوه را از بیرون به سمت داخل و از یک جهت روی کیک بچینید تا به مرکز آن برسید.


در یک قابلمه کوچک سه‌چهارم فنجان آب و همان مقدار شکر را به جوش بیاورید. ورقه‌های نازک لیمو را به‌مدت ۷ تا ۱۰ دقیقه بجوشانید تا شفاف شوند. بعد آن‌ها را سرد کنید و نامنظم روی کیک بچینید.


در سوپرمارکت‌ها پاستیل‌های شکری و آدامس به شکل روبان وجود دارد. می‌توانید از آن‌ها برای درست کردن گل رز خوراکی استفاده کنید. آن را لوله کنید و کمی حاشیه بالایی آن را به سمت بیرون شکل دهید. رزها را روی کیک   بچینید.


می‌توانید از ترکیب هر شکلات یا آبنباتی که طرح‌های هندسی دارند برای تزئین کیک‌تان استفاده کنید. آن‌ها را طوری روی کیک بچینید که به‌نظر برسد آن را نقاشی کرده‌اید یا رویش برچسب چسبانده‌اید.

اشتراک:


نظر خود را بیان کنید