جدیدترین مطالب پزشکی و سلامت در سایت پزشکین تبلیغاتتوضیحاتی کوتاه درباره ترمیم دندان

 

  • کامپوزیت در بسیاری موارد زیباتر از روکش است و تخریب بافت سالم دندان هم بسیار ناچیز و در حد صفر می باشد.این کامپوزیت های نسل جدید امکان زیبا کردن دندان های کج که قبلا با ارتودنسی انجام میشد رانیز بطور محدود ولی چشمگیر مهیا کرده است.

موضوع ترمیم دندان یکی از مسائلی است که بسیاری از افراد نسبت به آن اطلاعات کاملی ندارند. به همین علت تصمیم گرفتیم تا مقدمه ای در رابطه با این عمل برای شما آماده کنیم ، در مطالب آینده بیشتر در مورد این موضوع صحبت خواهیم کرد.

ترمیم های زیبایی در دندانپزشکی : امروزه تنها تفکر دندانپزشک ترمیم و درمان دندان نیست.زیبایی بعد ازترمیم یک دندان پوسیده وگاهی دندانهای سالم نکته ای بسیار مهم در دندانپزشکی محسوب میشود.مواد همرنگ جدید(کامپوزیت)امکان زیبا کردن دندانها را فراهم کرده است.

کامپوزیت در بسیاری موارد زیباتر از روکش است و تخریب بافت سالم دندان هم بسیار ناچیز و در حد صفر می باشد.این کامپوزیت های نسل جدید امکان زیبا کردن دندان های کج که قبلا با ارتودنسی انجام میشد رانیز بطور محدود ولی چشمگیر مهیا کرده است.شفافیت/رنگ/انعکاس نور و بسیاری موارد دیگر در این کامپوزیت ها خیره کننده است و در بسیاری موارد بالاتر از حد انتظار بیمار وگاها دندانپزشک زیبایی را فراهم میکند بطوریکه بسیاری از بیماران از لفظ معجزه استفاده می کنند..

اشتراک:


نظر خود را بیان کنید