افزایش رشد مو انواع دسر ساده و خوشمزه چاقی صورت رژیم لاغری دکتر کرمانی

توصیه های پزشکی به بیمار پیوند قلبی

81362237-6035713

بیماران پیوند قلبی نیاز به مراقبت های ویژه ای دارند تا زمان گذراندن دوران نقاهت و رسیدن به سلامتی دچار عارضه قلبی مجدد نشوند در این پست توصیه های پزشکی به بیمار پیوند قلبی را شرح می دهیم .

کسانی که پیوند قلب انجام داده اند بهتر است به علائم و نشانه های بدنشان در این زمینه دقت کنند و مراقب باشند دچار لطمه و آسیب نشوند و با مشاهده کوچکترین عارضه به پزشک خود مراجعه کنند چون تا بدن آن ها قلب پیوندی را بپذیرد مقداری زمان لازم است!

سالم زندگی کردن بعد از پیوند قلب نیاز به تغییرات بزرگ در شیوه زندگی و یک سیستم پشتیبانی قوی دارد.

یک مطالعه که در سال ۲۰۱۳ در نشریه جراحی قفسه سینه به چاپ رسیده نشان می‌دهد افرادی که یک زندگی فعال همراه با ورزش و فعالیت بدنی دارند، تا سال‌ها بعد از عمل پیوند قلب می‌توانند زندگی سالمی داشته باشند.

وجود سیستم‌های حمایتی در خانواده، دوستان و بستگان نیز زندگی بعد از پیوند را آسان‌تر می‌کند.

داشتن رژیم غذایی کم سدیم به بیماران بعد از عمل توصیه می‌شود. این رژیم با کاهش خطر ابتلا به دیابت و فشار خون بالا در ارتباط است.

درمان‌های روانی اغلب به بیماران توصیه می‌شود و مطالعات نشان داده افرادی که بعد از پیوند از درمان‌های مشاوره بهره می‌برند، شانس بقایشان بسیار افزایش می‌یابد.

گوش دادن به علائم بدن بعد از پیوند از اهمیت زیادی برخوردار است. در صورت حس کردن هر گونه علامت غیر معمول، بیمار باید به سرعت با پزشک خود تماس بگیرد.

 

پزشکین : توصیه های پزشکی به بیمار پیوند قلبی

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *