افزایش رشد مو انواع دسر ساده و خوشمزه چاقی صورت رژیم لاغری دکتر کرمانی

توصیه های طب سنتی برای تقویت نیرو جنسی

توصیه های طب سنتی برای تقویت نیرو جنسی

812

 

آقایانی که ناتوانی و کم توانی در نیرو جنسی دارید در این جا توصیه های طب سنتی برای تقویت نیرو جنسی و بیان راهکارهای خوراکی برای تقویت این نیرو را به شما معرفی می کنیم .

انجام زیاد حجامت، خوردن مواد بادشکن مانند زیره و رازیانه (در آقایان)، مصرف زیاد ترشی‏‌ها و مواد غذایی سرد و تر، مصرف زیاد گلاب یا بوئیدن زیاد آن، نگرانی و اضطراب زیاد و نشستن و خوابیدن در جا‏های نمناک موجب کاهش قوای جنسی افراد می‌شود.

ناصر رضایی‌پور درباره دمنوش‌های مفید اظهار داشت: دمنوش آویشن شیرازی یا مرزنگوش به‌ویژه برای مبتلایان به سرفه‌های خلط‌دار، آسم مرطوب و برونشیت بسیار مفید است.

معرفی دمنوشی مفید برای افراد افسرده

به گفته وی دمنوش گل گاوزبان همراه با ریشۀ سنبل‌الطیب و بهار نارنج، به‌ویژه برای افراد افسرده بسیار مفید بوده البته افراد مبتلا به فشار خون بالا با احتیاط مصرف کنند.

معرفی دمنوش مفید برای رفع غلظت خون

این متخصص طب سنتی اضافه کرد: دمنوش آویشن شیرازی و عناب چنگال‌زده به‌ ویژه در مبتلایان به غلظت خون مفید بوده و در کاهش غلظت خون تاثیر بسزایی دارد همچنین این دمنوش رفع ازدیاد سودا و بلغم خون کمک کرده و معده را بسیار تقویت می‌کند.

رضایی‌پور عنوان کرد: مصرف سیب شیرین، پرتقال شیرین، انار شیرین یا کمی مایل به ترشی همچنین مصرف سوپ‌های سبزیجات همراه با زرشک، هویج رنده‌ شده، شلغم و به در زمانی که هوا آلوده است بسیار به کاهش عوارض آلودگی هوا کمک می‌کند.

وی درباره عوامل کاهش قوای جنسی نیز افزود: انجام زیاد حجامت، خوردن مواد بادشکن مانند زیره و رازیانه (در آقایان)، مصرف زیاد ترشی‏‌ها و مواد غذایی سرد و ترمانند گوجه و خیار, ماست, دوغ, سالاد کاهو و … ، نشستن و خوابیدن در جا‏های نمناک موجب کاهش قوای جنسی افراد می‌شود.

این متخصص طب سنتی ادامه داد: مصرف زیاد گلاب یا بوئیدن زیاد آن، نگرانی و اضطراب زیاد همه باعث کاهش قوای جنسی می‏‌شود. فرح و شادمانی خود از عوامل تقویت قوای جسمانی و جنسی است.

 

پزشکین : توصیه های طب سنتی برای تقویت نیرو جنسی

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *