جدیدترین مطالب پزشکی و سلامت در سایت پزشکین تبلیغاتتهیه یک معجون برای جلوگیری از درد سینوس

sinusitis

با توجه به فصل سرما دردها و عفونت های سینوسی خیلی می شود در این پست روش تهیه تهیه یک معجون برای جلوگیری از درد سینوس را بیان می کنیم .

با بکارگیری این معجون می توانید به راحتی از شر درد سینوس هایتان خلاص شوید و  و این نوشیدنی بسیار طبیعی و مفید است و می تواند تا مقدار زیادی درد سینوس هایتان را کاهش دهد  و ایمنی بدنتنان را در برابر آنفلوانزا و سرماخوردگی بالاببرد.

درگیری با درد سینوس کاملا نا خوشایند است. و الان که در فصل سرماخوردگی و آنفولانزا هستیم باید بیش از پیش مواظب خود باشیم. حتی یک بار بو کردن این نوشیدنی گرم می تواند راه بینی تان را باز کند و هوای ابری سرتان را باز کند.

یکی از موارد مهمی که در حین سرماخوردگی باید انجام دهید این است که مقدار زیادی مایعات بنوشید تا آنچه بدنتان از دست داده را بازگردانید، اما این نوشیدنی همه چیز را به سطحی دیگر می برد.

این ترکیب نه تنها با داشتن فلفل که ضد التهاب است علائم بیماری تان را کاهش می دهد بلکه سرکه سیب سیستم ایمنی بدنتان را تقویت می کند و به بهبود سریع ترتان کمک می کند. این دمنوش عجیب اما کارساز را حتما امتحان کنید.

تهیه یک معجون برای جلوگیری از درد سینوس ، مواد لازم:

یک چهارم فنجان آب
یک چهارم فنجان سرکه سیب تصفیه نشده
یک قاشق غذاخوری عسل
یک قاشق چای خوری پودر فلفل هندی
یک برش لیمو

تهیه یک معجون برای جلوگیری از درد سینوس ، روش تهیه:

آب را به جوش بیاورید. آب جوش و سرکه سیب را در یک لیوان با هم ترکیب کنید. عسل و فلفل هندی را اضافه کندی، خوب بهم بزنید و رویش برش لیمو را قرار دهید. یک نفس عمیق از روی دمنوش بکشید، و سپس شروع به نوشیدن کنید.

 

پزشکین : تهیه یک معجون برای جلوگیری از درد سینوس

اشتراک:


نظر خود را بیان کنید