جدیدترین مطالب پزشکی و سلامت در سایت پزشکین تبلیغاتتعریق زیاد برای مردان و فواید آن

download

در برخی موارد بیان شده که عرق کردن زیاد در هنگام خواب عوارض خطرناک دارد و نشانه بروز مشکلی است حالا در این مطلب می خواهیم تحقیقات پژوهشگران درباره تعریق زیاد برای مردان و فواید آن را بیان کنیم .

تیم تحقیقاتی آمریکایی مطالعه‌ای را به منظور این هدف که ورزش‌های شدید می‌تواند از اشکال تهاجمی سرطان پروستات پیشگیری کند بر روی ۶۲ هزار مرد بین سنین ۴۰ تا ۸۴ سال انجام دادند.
در طول مطالعه ۹۱۳ مورد سرطان پروستات کشنده تشخیص داده شد. با این حال محققان تاکید کردند مردانی که ورزش‌های شدید می‌کنند ۶۸ درصد کمتر از سایرین به اشکال تهاجمی این سرطان مبتلا می‌شوند. در این مطالعه که نتایج آن در مجله موسسه ملی سرطان چاپ شده، تاکید بر این است که فعالیت شدید بالاترین تأثیر بالقوه را در پیشگیری از سرطان پروستات و فرم تهاجمی آن دارد.
به گفته دکتر کنفیلد، تخمین زده شده است که شانس ابتلا به سرطان پروستات ۳۴ درصد کاهش می‌یابد اگر همه مردان در هفته حداقل سه ساعت ورزش شدید همراه با عرق، انجام دهند.
بیشتر سرطان‌های پروستات خوش خیم هستند و تعداد کمی از آنها زندگی فرد مبتلا را تهدید می‌کنند. با این حال تعداد کمی از سرطان‌های پروستات به استخوان و دیگر ارگان‌ها منتقل می‌شوند و خطرناک هستند.
پزشکین : تعرق زیاد برای مردان و فواید آن
اشتراک:


نظر خود را بیان کنید