جدیدترین مطالب پزشکی و سلامت در سایت پزشکین تبلیغاتاز بین بردن لکه های بینی بر اثر استفاده از عینک

لکه

استفاده طولانی مدت از عینک لکه های بد شکل و سرسختی رو روی بینی به جا میگذارد اگه این لکه ها به موقع درمان نشوند، برای همیشه باقی میمانند و چهره شما را زشت میکنند

چند روش هست که بتونین توی خونه براحتی از این لکه ها خلاص شین:

آب خیار:

دفعه بعدی که دارین سالاد درست میکنین، چند تکه خیار رو کنار بذارین. این تکه ها رو روی لکه بذارین. البته میتونین آب خیار رو بگیرین و بعد روی لکه ها بذارین

آب لیمو:

همونجوری که میدونین، لیمو اثرات سفید کننده ای داره. به آرومی نصف یه لیمو رو روی لکه به مدت ده دقیقه ماساژ بدین. قبل از اینکه با آب سرد صورتتون رو بشورین دو دقیقه صبر کنین تا آب لیمو باقی بمونه.

ژل آلوئه ورا:

این ژل به طور معجزه آسایی کارسازه. ژل تازه آلوئه ورا رو روی لکه ها بذارین تا تمام شب باقی بمونه و بعد صبح با آب سرد بشورین. اگه به طور منظم این کار رو ادامه بدین، یک ماه بعدش متوجه نتایج قابل توجه اش میشین.

پوست پرتقال:

شما میتونین پودر پوست پرتقال خشک شده رو از یه مغازه بخرین یا اینکه توی خونه درستش کنین. نصف قاشق غذاخوری از این پودر رو با شیر مخلوط کنین تا به یه خمیر غلیظ و صاف تبدیل بشه، بعد روی لکه ها بذارین. سی دقیقه تا یک ساعت بهش زمان بدین و بعد صورتتون رو بشورین.

عسل:

عسل رو روی مناطقی که لک داره بذارین، این کار با خشکی که به علت استفاده از عینک بوجود اومده هم مبارزه میکنه. میتونین یه قاشق غذاخوری عسل رو با چند قطره گلاب مخلوط کنین تا نتیجه بهتری بگیرین.

دیگر نگران این که چگونه این لکه ها را از بین ببرید نباشیدو از عینک خود به طور مرتب کنید .

اشتراک:


نظر خود را بیان کنید