افزایش رشد مو انواع دسر ساده و خوشمزه چاقی صورت رژیم لاغری دکتر کرمانی

این گونه سبزیجات و میوه ها باعث بروز سرطان می شود

download

درست است که همه جا بیان شده سبزیجات و میوه ها بهترین تغذیه و برای دستگاه گوارش می باشد اما لازم است بدانید مصرف این گونه سبزیجات و میوه ها باعث بروز سرطان می شود بخوانید جزئیات کامل را در ادامه مطلب .

بهتر است عاملین مهم ایجاد سرطان در معده را بشناسید و برای پیشگیری از ابتلا به این سرطان خطرناک بکوشید و بهتر است بدانید همین سبزی و میوه ای که مصرف می کنید اگر به خوبی شسته نشود آلوده به سموم خطرناک برای ایجاد این سرطان مهلک است!

یک متخصص گوارش با اشاره به اینکه ۴۰ درصد افراد در کشور از سوء هاضمه رنج می برند، گفت: اصلاح عادت های غلط غذایی و ورزش کردن در کاهش بیماری های گوارشی بسیار موثر است.
شهرام آگاه در رابطه با شایع ترین مشکلات گوارشی اظهار داشت: ۴۰درصد مردم از سوء هاضمه در کشور رنج می برند و می توان گفت این مشکل به عنوان شایع ترین بیماری گوارشی در کشور به شمار می رود، همچنین بیشترین علت مراجعه بیماران به پزشکان متخصص گوارش است.
وی افزود: رفلکس معده، سندروم روده تحریک پذیر و اختلالات دفعی از دیگر مشکلات شایع گوارشی میان مردم است که ناراحتی های زیاد جسمانی برای آنان به همراه دارد.
این متخصص گوارش در رابطه با بیماری های کبدی اظهار داشت: بیماری های کبد در زمره بیماری های گوارشی به شمار رفته که شایع ترین آن کبد چرب است به طوریکه ۳۰ تا ۳۵ درصد افراد جامعه به ویژه افراد چاق مبتلا به کبد چرب می شوند.
آگاه ادامه داد: رژیم غذایی مناسب و مصرف مواد غذای ناسالم مشکلات گوارشی را افزایش می دهد به طوری که تند خوردن غذا، سرو غذا در زمان نامناسب، استفاده از فست فودها و انواع سس و نوشابه می تواند سبب بیماری های گوارشی در افراد شود. همچنین استعمال سیگار و مصرف الکل در این زمینه از دیگر علل سوء هاضمه، رفلکس، مشکلات کبدی و دیگر بیماری های گوارشی می شود.
وی زندگی ماشینی، کم تحرکی و نداشتن برنامه غذایی مناسب را سه علت عمده بیماری های گوارشی برشمرد و افزود: سندروم روده تحریک پذیر از دیگر بیماری های شایع گوارشی بوده که با اختلال دفع، اسهال، یبوست، دفع گاز زیاد روده و دل درد همراه است.
این متخصص گوارش تأکید کرد: با رژیم غذایی مناسب، کاهش استرس روحی، ورزش و عدم استعمال سیگار و مصرف الکل می توان از بیماری های گوارشی جلوگیری کرد.
آگاه بیان داشت: سرطان دستگاه گوارش در کشور رو به رشد بوده که بیشترین نوع آن سرطان معده است. با وجود بهبود شرایط اجتماعی و تغذیه سرطان معده کاهش نداشته و دلیل آن وجود مواد غذایی ناسالم همچون سبزی و میوه هایی که با سموم مختلف و علف کش ها همراه شده اند، است

 

پزشکین : این گونه سبزیجات و میوه ها باعث بروز سرطان می شود

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *