جدیدترین مطالب پزشکی و سلامت در سایت پزشکین تبلیغات



این خوراکی ها گرم مزاج ها را دچار مشکل جنسی می کند

این خوراکی ها گرم مزاج ها را دچار مشکل جنسی می کند

 

سید جواد علوی درباره مشکلات افراد گرم مزاج اظهار داشت: با وجود باور عمومی که می‌گوید فقط مواد با خاصیت گرم، قوای جنسی را تقویت می‌کند، در اغلب افراد گرم‌مزاج، مصرف مواد با طبع گرم، مشکل جنسی (انزال زودرس و … ) را زیادتر می‌کند اما مصرف برخی مواد غذایی طبع سرد چون طبع گرم‌مزاجان را تعدیل می‌کند منجر به بهبود مشکلات جنسی آنها می‌شود.

وی افزود: افراد گرم‌مزاجی که مشکلات جنسی از جمله مشکل زودانزالی دارند، از دیدگاه طب سنتی  باید مصرف گرمی‌جات و مواد محرک مثل غذاهای سرخ کردنی, فلفل، ادویه‌‌ها را کاهش دهند و بیشتر از مواد غذایی با طبع خنک مثل کدو یا ماهی استفاده کنند.

این کارشناس طب سنتی افزود: مصرف فلفل برای گرم‌مزاجان و کسانی که کم‌خونی دارند همچنین افرادی که در مجاری ادرار ناراحتی دارند، مضر است و باید از آن اجتناب کنند.

علوی عنوان کرد: خوابیدن در طی روز از دیدگاه طب سنتی کلا نهی شده است مگر برای افراد گرم مزاج به صورت چرتی کوتاه‌مدت و با فاصله حداقل یک ساعت و نیم بعد از ناهار می‌تواند مفید باشد.

کدو ماده غذایی مفید برای گرم مزاجان

وی خاطرنشان کرد:کدو از جمله مواد غذایی است که برای افراد گرم‌مزاج بسیار مفید است؛ از دیدگاه طب سنتی کدو، خون خوبی برای گزم‌مزاجان تولید می‌کند و گرم مزاجان از آن بسیار نفع می‌برند.

 

منبع : الو دکتر

اشتراک:


نظر خود را بیان کنید


بهترین کانال « پزشکی و زیبایی » مطالب داغ