جدیدترین مطالب پزشکی و سلامت در سایت پزشکین تبلیغاتاثرات بهتر سیر بر بدن با مصرف ناشتا

4352274_948

 

سیر ماده خوراکی بدبوی می باشد که اکثرا از دست آن فراری هستند در این مطلب می خواهیم بیان کنیم اگر سیر را به صورت ناشتا بخوریم می توانید شاهد اثرات دوبرابر آن بر بدن باشید در این پست گفته های متخصصان درباره اثرات بهتر سیر بر بدن با مصرف ناشتا بیان می کنیم

از زمان گذشته همواره گفته شده است که سیر خواص دارویی و پزشکی فراوانی دارد و آنتی‌بیوتیکی بسیار قوی محسوب می‌شود که سرشار از آنتی‌اکسیدان است و با بسیاری از بیماری‌ها و عفونت‌ها مبارزه می‌کند. بهترین زمان برای مصرف این ماده مفید صبح و با شکم خالی است.
این مرد که به مدت ۲ ماه به طور ناشتا هر روز صبح با شکم خالی یک حبه سیر می‌خورد، بعد از دو ماه متوجه شد که عفونت‌های باکتریایی و قارچی موجود در بدن او بهبود یافته است. پزشکان بعد از معاینه او به این نتیجه رسیدند که سیستم ایمنی بدن او در چند هفته گذشته به صورت چشمگیری تقویت شده بود.
گفته می‌شود که سیر را به صورت ناشتا میل کنید تا مواد مغذی موجود در آن بتواند به بهترین شکل به بدنتان جذب شود. سیر سبب کاهش فشار خون می‌شود و می‌توان آن را بهترین دارو برای کاهش فشار خون در نظر گرفت که هیچ اثر جانبی بر سلامتی ندارد.
از طرف دیگر سیر از تورم و التهاب جلوگیری می‌کند و بهترین دارو برای افرادی است که از آرتروز و التهاب‌های مفصلی رنج می‌برند. نتایج مطالعات متعددی نشان داده است که خوردن سیر به طور ناشتا می‌تواند دردهای مفصلی و دردهای ناشی از آرتروز را به طور چشمگیری کاهش دهد.
پزشکین : اثرات بهتر سیر بر بدن با مصرف ناشتا

 

اشتراک:


نظر خود را بیان کنید