افزایش رشد مو انواع دسر ساده و خوشمزه چاقی صورت رژیم لاغری دکتر کرمانی

آموزش درست کردن برق لب طبیعی در منزل

امروز تصمیم داریم یک برق لب طبیعی و راحت و کم هزیزنه را به شما عزیزان آموزش دهیم.میتوانید با کمترین مواد بهترین برق لب را درست کنید و از مواد شیمیایی در امان باشید

۱- نصف قاشق چایخوری روغن نارگیل و ۱/۵ قاشق چایخوری روغن ویتامین E را با ۱ قاشق غذاخوری ژل آلوئه ورا ترکیب کنید و سپس آن را بر روی لب های خود استفاده نمایید.

 

۲- کمی وازلین و روغن ژلاتین مخصوص را با هم مخلوط نمایید. سپس شما می توانید آن را با سایه ای از رنگ رژلب مورد نظرتان مخلوط کرده و در  هربار استفاده از آن مقدار خیلی کمی از آن برق لب را بر روی لب هایتان بزنید. به یاد داشته باشید که این براق کننده لب را در ظرف دربسته نگهداری نمایید.

 

۳- ۱ قاشق غذاخوری عسل و ۱ قاشق غذاخوری روغن بادام شیرین را در ظرفی بریزید. سپس ۱۰ عدد زغال اخته به آن بیافزایید و ظرف را در مایکروویو گرم کنید. سپس آن را از مایکروویو درآورده و بگذارید تا کاملا خنک شود. پس از آن که کاملا سرد شد، از صافی بگذرانید و در ظرف مناسب نگهداری نمایید.

 

۴- ۱/۵ قاشق چایخوری کره کاکائو را با نصف قاشق چایخوری روغن نارگیل و ۱/۵ قاشق چایخوری روغن ویتامین E را با هم ترکیب نمایید.   سپس تمام مواد مذکور را در مایکروویو برای ۲ دقیقه گرم کنید. اگر علاقمند به داشتن لب هایی به رنگ قهوه ای خوش رنگ هستید، می توانید تکه ای شکلات را برداشته و در آن رنده کنید.

 

۵- ۱ قاشق چایخوری ژل آلوئه ورا را با نصف قاشق چایخوری وانیل و ۱/۵ قاشق چایخوری روغن نارگیل مخلوط نمایید و آنها را برای ۱ دقیقه در مایکروویو گرم کنید. پس از اینکه کاملا سرد شد می توانید آن را مورد استفاده قرار دهید.

 

۶- ۱ قاشق غذاخوری ژل آلوئه ورا را با نصف قاشق چایخوری روغن نارگیل و ۱/۵ قاشق چایخوری روغن ویتامین E با هم ترکیب کرده و بر روی لب استفاده نمایید.

 

۷- مقداری موم عسل له شده را با ۱ قاشق چایخوری روغن نارگیل و ۱ قاشق چایخوری روغن بادام را با هم مخلوط کرده و به مدت ۲ دقیقه آنها را در مایکروویو گرم کنید. پس از خنک شدن برای براقیت لب های خود می توانید از آن استفاده نمایید.

 

این برق لب ها خیلی بهتر از برق لب های شیمیایی می باشد .

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *