جدیدترین مطالب پزشکی و سلامت در سایت پزشکین تبلیغاتآرایش انواع چشم

چشم

اگر میخواهید بدانید به مدل چشم شما چه نوع آرایشی می آید و شما را زیبا میکند ادامه مطلب را بخوانید و از زیبایی چشمان خود لذت ببرید

• چشم های تورفته :

اگر چشمان تو رفته داریر،بایستی از سایه هایی با رنگ روشن تر استفاده کنید چرا که رنگ های تیره باعث میشوند چشمانتان گودتر به نظر برسند. سایه رااز داخل پلک به سمت خارج بکشید و مطمئن شوید که قسمت وسط سایه حتما رنگ روشن داشته باشد.

• چشم های دور ازهم :

برای اینکه این چشمان زیباتر به نظر برسند بایستی با استفاده از سایه آنهارا نزدیک تر به هم نشان دهیم .برای اینکار در سمت بیرونی پلک از رنگ تیره ای استفاده کنید و همان طور که به سمت داخل چشم نزدیک می شوید از همان رنگ در طیف روشن تر استفاده کنید.

• چشم های نزدیک به هم :

برای زیباتر شدن این چشم ها باید خط چشمی نازک پشت چشم هایتان بکشید و آن را تا انتهای چشم هایتان و به سمت گوشه ی بیرونی چشم ادامه دهید ، و سایه ای که استفاده می کنید باید در گوشه ی بیرونی چشم خود تیره تر استفاده کنید و سعی کنید کمی ریمل نیز به مژه هایتان بزنید.

• چشم های افتاده :

برای زیباتر شدن این چشم ها ، باید خط چشم خود را ضخیم بکشید و انتهای خط چشم را در انتهای چشم خود کمی به سمت بالا و به طرف ابروهایتان بکشید و همچنین سایه ای که می زنید باید در انتهای چشم های شما سایه نیز به طرف بلا یعنی به سمت ابروهایتان کشیده شود.

• چشم های بادامی :

برای زیباتر شدن این چشم ها باید خط چشم زیر و خط چشم روی چشم ها را ضخیم ، مشکی ، کشیده و دنباله دار بکشید و در قسمت زیر ابروهای خود از یک سایه ی تیره رنگ استفاده کنید.

اگر چشم هایی جذاب  زیبا دارید هیچ گاه با آرایش آن را پنهان نکنید .

اشتراک:


نظر خود را بیان کنید